Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Esélyes, hogy terhes vagyok?

Esélyes, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nemrég a párommal óvszerrel védekeztünk,de sajnos az elején nem volt rajta,picit később tette fel.Egészen eddig nem is aggódtam miatta,hiszen mensi előtti napokon egy kis előváladéktól nem akartam feleslegesen idegesíteni magam.Viszont amikor meg kellett volna jönnie a bajomnak,meg is jött,kevesebb,mint szokott,és barnás inkább..Nem pecsételős,jön rendesen azért,csak barnás.Ez megy 3-4 napja,a rendes mensim meg sehol.Teszteltem egyszer,délután,negatív lett.Most szerintetek akkor ez mi?Én menstruáció előtt nem nagyon szoktam barnázni,nem tudom hova tenni..

2018. febr. 25. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem értem, ha előbb utóbb úgy is felhúzzátok azt a gumit, akkor miért nem lehet az elején is? Soha nem fogjátok megérteni, hogy bármikor terhesek lehettek??

Lehet az vagy. Mostohaanyám végig menstruált a terhessége alatt.

2018. febr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ceyla ***** válasza:
Előváladéktól is lehetsz terhes. Mindazonáltal én most nem hinném mert egy jobb teszt már kimutatná. Két nap múlva csinálj még egyet, ha negatív az is, akkor nem gondolnám, lehet teljesen más az oka a barnázásnak, akár egy kisebb fertőzés vagy egy kicsit borultak a hormonok.
2018. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!