Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nőgyógyász 4 hetes-6 naposra...

A nőgyógyász 4 hetes-6 naposra állapította meg a terhességet, de a megvastagodott nyálkahártyán kívül semmit nem lát?

Figyelt kérdés

Azt mondta,hogy lehet elhalt a magzat. Nálatok hányadik héten látszódott és ez mi lehet nálam? Azt is mondta,elvileg látnia kellene(??)

Ha elhalt volna,véreznem kellene? Nem ?


2018. febr. 25. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha semmit sem lát, mi alapján lőtte be ilyen pontosan? Menj vissza két hét múlva, 6 hetes terhességnél ultrahanggal már szépen látszik a petezsák.
2018. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ceyla ***** válasza:

Még nagyon korán mentél el. Ultrahang függő is hogy mennyit és mit látnak. Ha elhall terhesség sajnos nem feltétlenül ürül ki, ilyenkor kisműtétet végeznek, tulajdonkép kitisztítják a méhet.

6 hetes korban már biztosan látható valami és 7 hetesen már szívhangnak is kell lennie.

Én még nem aggódnék, menj el később ha addig nem jön meg.

Ha pedig ilyen fiatal terhesség abortál akkor pedig még nagy esély van hogy természetes úton távozik, még arra is van idő.

2018. febr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolso menstruaciod? Nemhinnem hgy az orvis csak ugy ra mondta a dolgot
2018. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 4-5 hetesen voltam ultrahangon de csak petezsákot lehetett látni,legközelebb 6+3 hetes voltam és már szívhang is volt. Nagyon korán mentél, valószínűleg a menstruációból számolta ki h hány hetes lehetsz.
2018. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szinte biztos hogy a menstruáciból számolt! Ilyen korai terhességnél még semmit nem látni. Pont e miatt szokás 7-7 hetesen első vizsgálatra menni. Nagy valószínűséggel minden rendben, csak korán voltál!
2018. febr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én öt hetesen voltam elvileg, hacsak nem később fogant ugyebár, mert ilyen is van. De nekem is megvastagodott nyálkahártyát látott és mondta egy hét múlva újra megnéz, addig nem tud semmit mondani. azt sem, hogy az vagyok, azt sem, hogy nem. A tesztek erősödő csíkjából gondolom, hogy igen, de majd meglátjuk, pecsételő vérzésem van, azt mondta, hogy ilyenkor ez jelenthet jót is.Nem fáj semmim.
2018. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, eltelt egy hét és van petezsák. Jövő héten lehet lesz más is :)Január 30.-án volt utoljára menzeszem, mindig rendszeresen jött, sosem maradt el, és ezek szerint ma kb. 5 hetes vagyok, de ha a menzeszemet nézzük, akkor 6, ami nem lehetek, mert akkor többet kéne látni ... vagy? nem tudhatom! Szerintem egy héttel később volt ovulációm, és akkor sima liba, minden normális. Jövő héten írok, reménykedünk!
2018. márc. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!