Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes elmenni nőgyógyászhoz...

Érdemes elmenni nőgyógyászhoz hogy minden rendbe van-e (esetleg nincs-e vmi fertöző betegségem) babavállalás előtt?

Figyelt kérdés

Szeretném kivizsgáltatni magam, ha nincsen-e akár vmi nemi úton terjedő betegségem, mielőtt teherbeesek

(férjnél vagyok, neki volt tobb kapcsolata is előttem)


És édekelne hogy a nőgyógyász tudna-e ilyen kivizsgálást csinálni vagy máshova kellene mennem?

( érzek néha kis viszketést is a hűvelyemnél ha este lefekszem😯, ezt is megkérdezném ha ez vmi fertőzés oka..)



2018. febr. 19. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha evente jarsz kontrollra, rakszuresre, akkor gyakorlatilag ki vagy vizsgalva...
2018. febr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt is megtudna mondani hogy van-e chlamadyia vagy vmi mas fertőzésem vagy ha van-e okom aggodalomra (mondjuk egy véreredmény alapján)
2018. febr. 19. 23:24
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Bőrs- és nemibeteg gondozó, STD-szűrés, meg csapj mellé egy HIV-tesztet, biztos, ami biztos alapon. Meg nőgyógyásznál kenetvétel+tenyésztés, ultrahang, rákszűrés. És akkor gyakorlatilag ezen a téren minden megvan, a többivel csak akkor érdemes foglalkozni, ha nem jön össze vagy panaszod van.
2018. febr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
1 éven belül voltál rákszűrésen vágjatok bele. Ha nincsen semmi olyan tüneted, amiből azt gondolnád, hogy van valami baj akkor kezdjétek el:). Én mindkét gyerek előtt felhívtam, hogy belekezdenénk a gyerek projektbe, feltett pár kérdést, de nem kellett elmennem Hozzá.
2018. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!