Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen elkezdtem szédülni....

17 hetesen elkezdtem szédülni. Edddig semmi tünetem nem volt. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Úgy szédeleg a fejem mint aki be van rúgva. Tegnap semmi tegnap előtt szedülés es ma is. Hajnalban kezdődik amikor felkelek wcre. Már akkor húz a fejem...vérnyomásom 110/70 előtte mindig 90/60 volt még terhesség előtt is. Lehet nekem ez már magas? Lehet ez a bolond idő csinálja. Ha mozgatom akkor rendesen szédelgek.
2018. febr. 26. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj kicsit óvatosabban mozogni, ne hirtelen kelj ki az ágyból stb. Terhesség alatt normális, ha néha szédül az ember. Pulzusod egyébként rendben van?
2018. febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jajj de jó hogy kiirtad . Hajnali 3 ota ugy szedolgok en is , nekem is a fej mozgatasra roszabb . Sztem az idő miatt. Vernyomasom is olyan mint neked ma voltam vedononel , azt mondta rendben van.

Ugyhogy talan elmulik.

35hkm

2018. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen rendben van a pulzus is. Én is arra gondolok hogy emiatt az idő miatt. Családtagok szerint ez a terhesség miatt van. Vérszegény se vagyok vérnyomas is jó szóval nem tudom.
2018. febr. 26. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!