Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányinger hasmenés bajt jelent?

Hányinger hasmenés bajt jelent?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 7 hetes kismama vagyok a hasmenéssel már előtte is gondjaim voltak mivel helicobakteriumom van, de sajnos most nem lehet antibiotikumos kezelés. A trimeszter vitamint szedem, este 2 szemet attól pedig fekete a székletem🤔 lehet köze a vitaminnak a hasmenéshez? Vagy volt már valaki hasonló helyzetben? Bent a kórházban említettem de azt mondták ez nem betegség, háziorvoshoz készülök mert aggódom a baba miatt.
2018. márc. 1. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A fekete széklet szinte biztos a vitamintól van, gondolom van benne vas és attól. Ha szedsz magnéziumot akkor simán lehet attól a hasmenés. Nekem is van/volt pár naponta, bocsi a hasonlatáért mint egy fekete vízfolyás, de a doki azt mondta terhesen normális, nincs fertőzésem sem. Csak igyak jó sokat!


Esetleg próbáld meg elhagyni pár napra a vitamint hátha az okozza.

2018. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm a választ! Az is normális vajon, hogy jobb oldalt az alhasamnál elég hangosan bugyorog vagy valami ahhoz hasonló?
2018. márc. 1. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!