Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki esetleg tapasztalat?...

Valaki esetleg tapasztalat? Nem tudom mi lehet.

Figyelt kérdés
Januàr elején voltam nőgyógyàszaton erős alhasi görcsökkel. Az orvos azt mondta peteérésem van. (jangee fogamzàsgàtlót szedek) Kívànós vagyok, de ez nem meglepő mindig az voltam. A nem vàrtam pontosan meg szokott jönni. (Legközelebb vasàrnap kell neki) Pàrszor voltam rosszul. Ami eszméletlenül aggaszt hogy nagyon megnőtt a hasam. (Az a durva nem hàjas lett mert egyàltalàn nem lóg, kerek) Egyàltalàn nem eszek többet mint eddig. Pàr napja délutàn csinàltam tesztet negatív lett. Lehetek így terhes? (Én arra tippelek hogy nem) De mi okozhatja ezt?
2018. márc. 2. 19:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Negatív kommentektől kérlek kíméljetek! :(
2018. márc. 2. 19:20
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Puffadás esetleg?
2018. márc. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza a dokihoz. Terhes nem vagy, de valami nem normális módon működik.
2018. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha hormonális fogamzásgátlót szedsz, akkor nem szabadna hogy legyen peteérésed. Hiszen a fogamzásgátló éppen ezt akadályozza meg.
2018. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Puffadàsra azért nem gondoltam, mert nem úgy van hogy hol nagyobb a hasam (esetleg bizonyos ételek utàn) hol nem, hanem egyfolytàba nagy. Mostanàban szinte egyre nagyobb. Igen december végén nagyon rosszul voltam mintha vírusban lettem volna, hànyingerem volt, rossz volt a közérzetem szédültem, eszméletlenül fàjt a hasam alja. Ezért mentem dokihoz, aki azt mondta hol az egyik petefészkemben volt akkor peteérés hol a màsikban. Tettem is fel kérdést itt gyk-n, hogy hogyan lehet peteérésem fogamzàsgàtló mellett és többen azt vàlaszoltàk, hogy ez normàlis mert nem biztos, hogy nàlam a peteérést akadàlyozza meg a gyógyszer.
2018. márc. 2. 19:51
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció előtti napokban nekem is mindig puffadt, kerek volt a hasam. Egy korábbi válaszolónak viszont igaza van, ha gyógyszert szedsz, nem lehetne peteérésed.
2018. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Anno nekem is csak akkor volt puffadt amikor menzi előtt/alatt voltam. De màra màr akàrmilyen helyzetben nagy/megnőtt, sőt kabàtban is làtszik. Ha lefekszem se teljesen esik be, akkor is megmarad a formàja.
2018. márc. 2. 20:22
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem tudsz róla képet csinálni? Lehet csak te látod nagynak, és egy kívülálló meg semmi furát nem venne észre. Ha terhes lennél és amiatt nő a hasad, akkor a tesztnek pozitívnak kellene lennie javában.
2018. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A pàrom és anyukàm is megjegyezte hogy elég nagy a hasam, elég "kerek". De énis így vagyok vele, hogy a teszt mutatta volna. Ezért nem is értem, hogy mitől lehet, holott nem eszek többet mint ezelőtt.
2018. márc. 2. 20:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló mellett nem lehet peteérésed. Keress egy rendes dokit.
2018. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!