Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az a fehér valami mi lehet a...

Az a fehér valami mi lehet a vizeletben néha?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok. Voltam már laborba, a vedőnőnek is folyamat adom a vizeletet, semmi problémát nem találtak. A terhességem elején sokszor volt a vizeletemben ilyen feher darab, olyan állagú mint a fehérfolyás de "egybe van". Akkor mondtam a nőgyògyásznak is, azt mondta ez nem baj. Utána hetekig semmi, aztán most pisi után belenéztem a wc-be és kb 3 centi hosszú fehér valami volt megint a vizeletembe. De mégis mi ez? És a hugycsőből vagy a hüvelyből jöhet ?
2018. márc. 3. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én ilyet egy katéteres idős embernél láttam, neki rendszeresen gyulladás lett a hólyagjában a katéter miatt, viszont neki sok ilyen lebegett a vizeletében. Lehet egy egészen másfajta oka is, hogy ha a maradék élelmiszert beleöntöd a wc-be, akkor keletkezhetnek benne ilyen hártyák. Ezt is másnál láttam. Ki kell súrolni belül a wc-t.
2018. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem fehér folyás, ami a hüvelyből jön.
2018. márc. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fehér folyás.
2018. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fehér folyás, ami pisilés közben úgy jön ki, hogy észre sem veszed. Ha gyulladàsod, fertőzésed lenne azt a védőnő is azonnal kimutatnà, és jelezné. Míg a vizeletvizsgàlat azt mutatja, hogy rendben van, addig nincs okod az aggodalomra.
2018. márc. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!