Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel csillapíthatnám hatékony...

Mivel csillapíthatnám hatékonyan a folyamatos éhséget?

Figyelt kérdés

6 hetes terhes vagyok, és ha nem eszem, nagyon legyengülök hirtelen. Hajnalban és reggel úgy ébredek fel, ha nem tudok most rögtön enni valamit, elájulok. Mivel nagyon vékony vagyok, gyors az anyagcserém is, most nem félek a hízástól, hanem pont, hogy olyan ételek, tippek érdekelnének, amiket az ember akár éjszaka, akár reggel, akár utazás közben, munkába menet be tud kapni, és táplál is. Mert sok gyümölcsöt eszem, de az nem nagyon csillapítja ezeket a rosszulléteket.

Egyelőre a banán és háztartási keksz vált be leginkább, de érdekelne még néhány ötlet. Milyen laktató, gyorsan magamhoz vehető ételt tudnátok ajánlani ezekre a hetekre?

Köszönöm előre is a választ!



2018. márc. 7. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármit érhetsz, sőt mivel vékony vagy, egyél táplálobb ételeket amikor tudsz.


Ráérős reggeli: császárszalonna, tükőrtojás, zöldségek, kenyér.

2018. márc. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát az, hogy út közben is tudd enni, most így hirtelen a rendesen megrakott rántott csirkemelles szendvics jutott eszembe salátástól, szószostól, mindenestől vagy a pékáruk. Nem kell melegíteni és bárhol bármikor tudod enni, laktató és azért tovább elvagy vele, mint egy db valamilyen gyümölccsel.



Reggelire amit előttem is írtak, a bacon-os rántotta.


Estére én volt, hogy vékonyan megkent kacsazsíros kenyeret ettem lila hagymával. Ha nem zavar a hagyma szaga, akkor mehet.


Amúgy, ha lehetőséged van melegíteni (pl. munkahely), akkor bármilyen normális főtt étel, amit nem update-sen meg 0 széndhidráttal stb. főztek meg.

2018. márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Diákcsemege, aszalt gyümölcs, olajos mag, zabkeksz, jó minőségű müzli
2018. márc. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt marha gyorsan felejtsd el a diétás életmódot mert mind a ketten éhet haltok.

Hányingerre B6 vitamin

2018. márc. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem, egyáltalán nem diétázom, tényleg nagyon vékony vagyok. :D Jó ötleteteket adtatok. Bár az ilyen szalonnás, tojásos meleg dolgoktól émelygek, de olvastam jó ötleteket, köszönöm :)
2018. márc. 8. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!