Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek a folyamatos...

Mit tegyek a folyamatos édeskés szájíz ellen?

Figyelt kérdés

Normàlis egyàltalàn?

9 hetes vàrandós vagyok. Semmi édeset nem eszem és nem iszom szinte, mert nem kívànom. Mégis folyamatosan édeskés ízt érzek a szàmban. Semmi nem hasznàl ellene. Öblögethetem vízzel, ehetek rà...

Ötletek esetleg?


2017. szept. 10. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Rágózz.

Igen, normális, jegyezd meg, hogy a terhességben minden szokatlan dolog normális.

Mindenkinél más, vannak nagyon extrém esetek is.

2017. szept. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem akartam még elküldeni, az első vagyok. Nekem annyi volt, hogy a hajam egyáltalán nem zsírosodott, gyönyörű lett az arcbőröm, nem kívántam az édeset, pedig én nagyon édes szájú vagyok, és a húst sem tudtam megenni.

Ja, és nem nőtt egyáltalán a lábamon a szőr, kb. kétszer kellett epilálnom a kilenc hónap alatt, ez volt a legjobb :D

2017. szept. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Engem minden elkapott, ami kellemetlen. Pattanàsok, zsíros haj, émelygés, fejfàjàs, szédülés, alacsony vérnyomàs, étvàgytalansàg, szagundor.... stb stb stb 😢 Amit eddig imàdtam, most rà se tudok nézni. Ez nem is zavar annyira legalàbb nem kívànom az édességet és nem kell azon aggódnom hogy túl sok cukortól baj legyen. Húst szinte nem tudok enni, csak ha nagyon apróra van vàgva vagy daràlva. De ez a szàjíz. Màr ettől van hànyingerem.

Sajnos ràgózni nem tudok, màr nem terhesen is annyi volt nàlam a ràgózàs hogy szinte csak összeràgtam és dobtam ki mert hànyingerem volt tőle.

2017. szept. 10. 12:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor valami cukorka.

Hidd el, van rosszabb is. A baratnom 9 honapon at, minden nap, EGESZ nap hanyt. Szinte vegig korhazban volt.

Mindket terhessegnel, pedig 10 ev van kozottuk. ( pont ezert vartak ennyit, hatha nem jon elo, es ezert nem is mernek harmadikat vallalni )

2017. szept. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!