Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kidudorodott köldök?

Kidudorodott köldök?

Figyelt kérdés
28.hetes terhes vagyok és van hogy a köldököm nagyon kidudorodik. Nem mondanàm hogy fàj de nem kellemes érzés. Ez mitől lehet? Lehet ellene valamit tenni?
2018. márc. 7. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Megszulsz. Utana visszamegy
2018. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%

Nem làttál még terhes nőt?


Majd ha nem lesz bent a gyerek visszamegy

2018. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell támadni a kérdezőt? Vannak ennél sokkal idiotabb kérdések is.


Nekem is a 28het környékén dudorodott ki és húzódott vissza. Ma már majdnem kidudorodik állandóan. De visszahuzodik majd :)

2018. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De làttam màr terhes nőt,többet is :)

A baràtnőimet màr végig kérdeztem ezügyben,senkinek nem volt ilyen...

Nekem sem mindig. Ma pl extrém...


Köszi a vàlaszt

2018. márc. 8. 04:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasznalj haskotot szülés utana, nekem ebből lett koldokserv
2018. márc. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Attol mert a barátnőidnek nem volt ilyen neked még lehet,nő a pocak kifordult a köldökőd.Szülés után vissza fog huzodni.
2018. márc. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Holdviola29 válasza:
Én a 22.hétben vagyok, és baromira fáj a köldököm...köldöksérv gyanú miatt derült ki uh-n a terhességem, szóval nekem fájdalmas is egy ideje de azt mondták h nincs sérvem... Hála az égnek.... Akkor szokott fájni ha többet mozgok és kevesebbet pihenek... Ki is dudorodik ilyenkor... Egyébként az első terhességem alatt nem volt ilyen vagy ehhez hasonló sem.... 😉 Szóval amúgy akit elkerül a köldök fájdalom az a kismama ennek nagyon örüljön mert irtó fájdalommal tud járni! 😉Egyébként pedig nem kell lehurrogni valakit azért mert nincs tisztában hasonlókkal mert nem minden kismamával fordul elő h kifordul a köldöke, mint ahogy 2 terhesség sem egyforma! 😘
2018. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Holdviola29 válasza:
Egyébként egyik trükk rá ha fájdalommal is jár...Kis vattapamacsból vagy sima vattából csinálsz kis gombócot azt ráteszed a köldöködre és le ragasztod ragtapasszal akkor nem tud úgy kidudurodni és kevésbé fáj! Ezt viszont doki tanácsolta aki már 2x szült és bevállt neki is... Remélem tudtam segíteni! 😘
2018. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!