Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köldök piercing és terhesség?

Köldök piercing és terhesség?

Figyelt kérdés

Mikor kellene kivenni a pc-t? Be fog nőni a lyuk mire szülök, és visszatehetném? Már 13 éve megvan a pc, és eléggé szeretem, nem szeretnék tőle végleg megválni. Ha muszáj lesz, akkor elfogadom, mert nem ez a legfontosabb téma az életemben, csak ha van opció rá, hogy ne kelljen, akkor érdekelnének a lehetőségek.

Köszönöm!


2017. nov. 19. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már terhesség előtt kivettem, már 3 éve nincs bent, de még mindig nem nőtt be .

Amúgy ha növekszik a has én kivenném mindenképp , olyan 13 .hét után, aztán ha utána akarod vissza rakhatod bár lehet utána már te nem akarod, én hiába nyertem pl vissza a szülés előtti alakom, hasam sose lesz olyan feszes már..

2017. nov. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én valahogy a 32. hèt körül vettem ki, de naponta benne volt egy kicsit, hogy ne nőjjön be. Aztán szülés után otthon be is raktam egyből. De nekem nagyon csúnya lett a hasam, striás és nem tudom hogy emiatt vagy egyébként is annyira kinyúlt a bőr, hogy a lyuk így mélyebb lett (nem tudom máshogy fogalmazni) és szinte teljesen besüllyedt a pc teteje. Tudod, a kis gömb :D Attól féltem, hogy így átcsúszik és elhagyom. Nekem is már 10 éve megvolt, sajnálom is, de még érzékenyebb is lett ott a bőr és zavart is, hogy benne van. Talán egyszer újra szúratom.
2017. nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vagy 10 eve megvolt, mikor terhes lettem. Kicsereltem szilinkonra, amit en tudtam vagni, amilyen hosszura csak akartam. Lehet kapni szilikon banan reszt. 16. het korul kivettem, heti 2x tettem bele, csak hogy ne forrjon be. Mikor hazajottem a korhazbol, visszatettem egy kisebb meretut. En hozzaszoktam, igy benne van azota is. Szeretem es kesz. :) Pedig lapos hasam sincs. Jo egeszseget!
2017. nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kivettem kb 22 ik héten,de azota nèha bele probáltam és nem nött be.32hkm
2017. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tippeket!

Nem fog lelki törést okozni, ha nem tudom majd visszatenni, ahogy az sem, ha olyan ronda lesz a hasam, hogy inkább mégis kivenném utána. De a remény hal meg utoljára ;)

2017. nov. 19. 14:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha bem szakad meg a has nagy mérete miatt akkor bem fog benőni. Nekem 15 éve van, 3-4 éve csak nyáron hordom, mert a kosztümjeim, ruháim jó része magas derekú szoknyával vannak, vag a nylon harisnyába akad bele,amit munkában mindig viselek. Nem nő be sose.. Dédim füle 20 év fülbevalónélküliség alatt sem nőtt be. Ha nincs seb, gyulladás akkor nem lesz baj
2017. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kb 2.hónapban vettem ki.akkor 10 éve volt meg. Nem raktam vissza terhesség alatt.

A kórházból hazajöttünk, akkor raktam vissza. Simán bement. Egy picit sem nőtt be.

Nem nyúlt meg a bőröm sehol, így most olyan mint szülés előtt :)

2017. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!