Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudom minél tovább...

Klaudia199707 kérdése:

Hogyan tudom minél tovább titokban tartani a terhességem?

Figyelt kérdés
Olyan munkát végzek ahol fontos a jó testalkat és szeretnék minél tovább dolgozni. Hasleszorító, ilyesmi nem jöhet szóba (modellkedem), mert latszik a hasam a lengebb képeken.
2018. márc. 11. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem, ha a hadleszorító megfordult s hülye fejedben, akkor nem vagy kész az anyadágra...
2018. márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Vállalj kismama fotózást.
2018. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan kérdezed? Szerinted pucéran hogy tudod elrejteni a hasad?? Sehogy! Ha szerencséd van, nem sok változás lesz az első pár hónapban: kiszélesedik és eltűnik a derekad, feldagad a bokád, kék erek lesznek a melleden. Aztán lesz látható a pocak domborulata.
2018. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Sohogy....

Nagyon jó alakom van. Mikor terhes lettem, már a 2. Hónapban annyira puffadtam, h 5hós terhesnek tippeltek.... (ruhában)

Ha mázlid van nem látszik majd csak 4-5 hósan. De ennyi

2018. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen lehetne annyi sütnivalód, hogy nem nagyon lehet rejtegetni egy terhességet...
2018. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasleszorito? Te normális vagy? Hogy jut ilyen eszedbe. Ha ennyire fontos a karrier minek lettél terhes?
2018. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
mit takar a "minél tovább"? ha izmos a hasfalad, kb 16-18 hétig is lehet akár, hogy nem lesz még hasad, aztán kinövi a baba a teret, nagyjából ennyi, ez ellen semmit se tudsz tenni.
2018. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sehogy... Imádkozol, hogy minél később látszódjon..


Előtte pedig minél izmosabb hasfalat edzel magadnak,.,hátha..

2018. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!