Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hajhosszabítást akarok csinált...

Hajhosszabítást akarok csináltatni. De nemtudom melyikkel tudnám minél kevesebből kihozni és remélhetőleg ami nem gyéríti tovább a hajam. Max 50 tincsek elég lenne a haja ba egy 60 centiset, vagy az hogy nézne ki?

Figyelt kérdés
18 éves 163 centi,tehát nem vagyok valami magas ,35 centis most a hajam,egy 60 centis Póthaj nekem már a popsimig leér.Először tresszelt hajat akartam vásárolni.Most egyébként sötétbarna hajam van,Hamvasszőke melírral,ezért ilyen sötétbarnásat keresek.de elég drágán találtam nekem pedig most még nincs keresetem ,mert most érettségiztek ugyhogy egy 15-20 ezért hírnek ra max.aldozni.Szintetikus munkáját nem akarok!Pedig abból tudnék felvarratni akar 80 centiset is!De inkább emberi,Remy hajat keresek mert az indiai de jo minőségű ,es ebben az árban csatósat találtam nemtudom az milyen,mert en mindennapokra is akarom hordani,kicsit bizarr lenne ha leesne valahol...a masik meg keratin is tincsek felrakatása,de ott meg a feltárás többe kerül mint a haj.es max 50 tincsek bírnak felrakni,az nemtudom szerintem kevés lenne pláne 60 centisben....
2017. máj. 27. 13:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért,de megbolondult a billentyűzetem...szoval most 35 centis es en 50-60 centis hajat akarok,es lehetőleg emberi hajból es a legjobb lenne ha keratinozott tincseset tudnék,de mivel 15 ezer a felrakása 100 tincsnek,igy en max most jelenleg 50 tincset tudnék,es mondjuk 50 centis hajat akarok...az hogy nézne ki?
2017. máj. 27. 13:49
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A póthajat grammban nem tincsben mérik.Jó minőségű póthajat nem fogsz olcsón kapni ,annyit amennyit rászánnál maximum csatolósat tudsz venni.Nekem keratinos hőillesztésem van ,aminek az újrarakása(ami 3havonta ajánlott) 20000 ft. A haj vásárlás ,festés ,felrakás 129.000ft volt
2017. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne akard olcsón megúszni,mert abból csak a baj lesz. Azt vettem ki az írásodból,mintha eleve kicsit ritkult volna a hajad mostanság. Akkor főleg ne tedd!
2017. máj. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd es vegyel csatolosat. Hoilleszteses pothaj utan tonkrement a hajam megritkult es most 4 eve de meg mindig nem olyan dus mint az elott. Pedig 140 ezret fizettem .. Nem olcso munka volt.
2017. máj. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!