Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menjek kórházba, vagy maradjak?

Menjek kórházba, vagy maradjak?

Figyelt kérdés
7 hetes várandós vagyok, kb 1 hete hányok napi szinten, de pénteken és tegnap is több, mint 10szer hánytam, inkább 15ször. Nem marad bennem kb semmi. Ma ki sem keltem az ágyból, olyan rosszul voltam egész nap, de most még hozzá hasmenésem is lett elég durván...mintha nem lenne elég bajom. Holnap viszonz mennem kéne dolgozni hajnal 4re. De már félek, hogy össze fogok esni. Ti mit tennétek? Menjek be ma a kórházba? Vagy próbáljam kihúzni holnapig. Péntek óta összesen 2 banánt, 1 almát, 3 kanál szaftos nokedlit meg 1 kis darab péksütit ettem meg, ezt mind részletekben. Mit javasoltok?

2018. márc. 11. 17:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A napi 15 hányás az belefér terhesség esetén, nem átlagos, de sajnos van ilyen is. Szerintem inkább a hasmenéssel van gond, ennek fényében gyanakodnék én is inkább vírusra. Ha nem száradtsz ki, a hányástól önmagában nem lesz bajod, ezért nem kell kórházba menni, csak akkor ha akizáradás fenyeget. Én inkább a vírus miatt aggódnék, mert az viszont inkább árthat a babának.
2018. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki napi 15x hany azt a kiszaradas fenyegeti foleg, ha meg a hasa is megy!! Kerdezo irany az ugyelet vagy korhaz. Jobbulast kivanok!
2018. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én mindenképp bemennék, nehogy kiszáradjak.
2018. márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt de a nőgyógyász csak közölte, h ez a terhesség velejárója. 6 kg-t fogytam 3 hét alatt. Napontamax 1 joghurt maradt meg bennem. Utólag azt gondolom, h kellett volna infúzió. Próbálj figyelni a folyadékbevitelre, 10 percenként pár korty víz. Irasd ki magad betegállományba ha tudod. Kitartás!!! Ami jó hír, hogy erős terhességed van, megmarad, tuti. Legalábbis engem ezzel vígasztaltak a dokik. Most várom a 4.babànkat, eddig 5kg-ot fogytam, de most már csak reggelente hányok. 21h km.
2018. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hánytam ennyiszer egy nap alatt, mégis bent tartottak a kórházban! 2 napig feküdtem odabent, napi 3 liter infúziót kaptam! Nagyon rossz volt, de a Baba érdekében bármire képes lettem volna!
2018. márc. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Igen menj kórházba. A főnököd pedig egy idióta.
2018. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ha hasmenésed is van akkor ez inkább valami fertőzés, nem a terhesség. Nyilván attól függetlenül hányhat az ember terhesen, de a hasmenés az nem terhes tünet.
2018. márc. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia, jobbulást. Megpróbálhatod, de engem például 18 hetesen elküldtek a francba, mondván ez normális. Hülye faszi honnan tudná, hogy milyen szar ez... A tanácsadáson legalább beutaltak vizeletvizsgálatra, hogy megnézzék, hogy be kell-e feküdni, hiányzik-e annyi ásványi anyag, hogy kezelni kell. Szerencsére nem kellett...

Alig álltam a lábaimon meg féltettem a babát is természetesen, nem esett jól. Hátha neked több szerencséd lesz

2018. márc. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kedves kismama?Mi van veled így a kérdés után 4-évvel?
2022. jún. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!