Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy már néha fáj a...

Normális, hogy már néha fáj a baba mozgása?

Figyelt kérdés
Néha úgy forog vagy nem tudom, hogy kicsit fáj. 23 hetes leszek.
2018. márc. 11. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem teljesen .. De lesz ez még rosszabb is .. :D 36hkm
2018. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Néha olyat bemozdul hirtelen, hogy a szemem is majd' kiugrik :D

Ilyenkor visszasírom a 20-onhetes kis rugdosásait.

38 hkm

2018. márc. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kapásból rávágtam volna, hogy "de még mennyire", aztán olvastam, hogy még most voltál félidős. Nem tudom más hogyan élte meg, magamból kiindulva korainak mondanám, hogy konkrétan fájjon a magzatmozgás. Hol van még az utolsó 1-1,5 hónap?!
2018. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem furcsa, hogy ilyen hamar fáj


Bekem 25 heteaen csak miat kezd azemmel is látható lenni...tehát nemrégen akkora, hogy a néhfalat is éppen át tudja nyomni, de a hasüregben még kellne anni helynek lenni, hogy ne okozzon fájdalmat.,

Max pisi inger, ha a hólyagofat babrálja


Milyen jellegű fájdalom?


Nagyon sokan csak a 18-19. Héten érzik először.. Durva lenne, ha a nem érzédből 4-5 hét alatt fájdalom lenne..


Aztán lehwt neked nagyobb a babád, alacsony vagy stb...

Orvosnak szóltál?

2018. márc. 12. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem nagy fájdalomra gondolok, csak néha olyanokat bukfencezik, hogy megijedek.
2018. márc. 12. 08:20
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is elég ninja baba. holnap töltöm a 23 hetet. Ha már úgy fordul, akkor tud olyat rúgni, vagy kitolni valamijét, hogy kellemetlen. Második baba, úgyhogy tudom, hogy lesz még durvább is, de néha már most összerándulok tőle :D főleg mikor lefelé, méhszáj felé tapos/fejel.
2018. márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is második baba. És az első is ilyen kis aktív volt, de nem ennyire 😊
2018. márc. 12. 13:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha már most fáj, mi lesz később? :-D Nyugi, semmi gond. 37+6 vagyok és én is csak azt tudom mondani, hogy lesz még rosszabb:-D:-D már tényleg nagyon nincs helye és még mindig olyan sokat mocorog, majd jön még hozzá a medencetáji fájdalom is, amikor illeszkedik be a feje :-D
2018. márc. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!