Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Irtózazos mellfájdalom és...

Irtózazos mellfájdalom és ételundor meg fáradtság! Mi lesz igy később?

Figyelt kérdés

A melleim a gyökereitől fájnak.Nem a mellbimbóm az egész mellem nagyon fáj.Nem bírok hason aludni.

Valaki megérinti egészen véletlen és reszketek a fájdalomtól.

A mellbimbóidvarom körül egy ilyen szürkés kör van.

Rettenet egésznapos émelygés.Néha azt kívánom bárcsak hánynék de nem tudok .Odahajolok a wc fölé de nem megy.

Minden ételtől megundorodtam.

Száraz kekszet eszek!

Hiába főzök.pl.darált húsoktól hányni tudnék.

Csomó ételt főztem annyo van ki kell dobjk mert nem fogy el miattam!!

Ja és egész nap olyan vagyok mint akit leütöttek annyira rettenetesen fáradt hogy egész nap aludnék.Hetek óta rengeteget alszok és ennek ellenére mégis mindig álmos vagyok!mikor lesz ennek vége?


2018. márc. 13. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Kitartás, idővel jobb lesz. Hanyadik hétben jársz?
2018. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Annyit tehetsz ,hogy reménykedsz abban ,hogy jobb lesz . Nekem nem lett .. nagyon sokszor sírás az esti program mert még a sima keksztől is fent van a savam és nem épp elmegy kategória .. már semmi nem segit rajta . A mell fájdalom már nincsen helyette begörcsöl az adott oldalam mert hetek óta csak jobb vagy bal oldalon tudok aludni igy lényegében elfekszem .. 37 hkm
2018. márc. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!