Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakorisággal lesz...

Milyen gyakorisággal lesz rossz a teszteredmény az AFP vizsgálaton? Mi ezeknek a betegségeknek a kiváltó oka?

Figyelt kérdés

Hétfőn kapom meg az erdményt és egy kicsit ideges vagyok.

Kiknél gyakoribb az ilyen rendellenességgel születő gyerekek száma? Ebben a témában bármiről szivesen hallanék.


2008. febr. 3. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Ezt a vizsgálatot már mindenhol külföldön betiltották. Sokszor ad tévesen rossz eredményt.

Ne is gondolj ilyenekre!

2008. febr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is magas lett az érték, és elvileg semmi gond! Több oka is lehet én csak a rám vonatkozó lehetőséget jegyeztem meg. vérezgettem az elején és emiat lehet magas.

Nyugodj meg addig is itt van két oldal nézd meg! Hátha találsz számodra hasznos infót!!

[link]

[link]


Boldog feszültségmentes babavárást!

20 hetes kismama

2008. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj, nekem is irreálisan magas lett az Afpm, de mint kiderült a kórházban mindenkinek...A dokim alaposan megvizsgált UH-gal és mindent rendben talált!

Az Afp akkor lehet, hogy magas, ha valamilyen fejlődési rendelleneség van odabent, de ennek kicsi az esély, mert a dokik sokszor Uh-nak és azt akkor már rég kiszürték volna...

Vagy, ha a vérvétel nem a megfelelő ídőben történt, vagy ikrek vannak odabent, vagy csak egyszerűen valamit eltolnak, mint nálam is tették.

NE AGGÓDJ! MINDEN RENDBEN LESZ!

2008. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezen tényleg e izgulj akkor sem ha rossz lesz az érték!Nagyon sok kismamánál állapítanak meg rossz értéket,majd kiderül pár hét múlva,hogy minden rendben!Addig meg szegény kismama halálra aggódhatja magát!A barátnőm két hetet végigsírt ez miatt (elötte több baba elment nála),majd kiderült minden rendben!Már fél éves a kisfia és teljesen egészséges szerencsére!Ezekután én megfogadtam magamnak,hogy ebben a vizsgálatban nem hiszek és nem stresszelem magam feleslegesen!
2008. febr. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszokat mindenkinek,jók lettek az eredményeim - hurrá

(bár ez volt a leghosszabb délelőtt eddigi életemben :) )

2008. febr. 4. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!