Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes, ha nincsenek...

Lehetek terhes, ha nincsenek tünetek, és csak 3 napig vérzek mostanában?

Figyelt kérdés
10 éves korom óta menstruálok. Sosem voltak görcseim menstruáció előtt, után, vagy közben. Mindig is 5 napig tartott a dolog. Az utóbbi fél évben voltak alkoholproblémáim, szeptember és december között majdnem minden nap megittam egy üveg bort. R.I.P kisbaba... Szóval én részegen szexeltem védekezés nélkül, az akkori barátom időben kivette aktus közben. (Tudom, ettől még lehetek terhes). Decemberben szeretkeztem vele utoljára. Azóta csak 3 napig vérzek, egyáltalán nem enyhe a menstruáció, ugyanolyan az állaga/kinézete és mennyisége, mintha 5 napig tartana, csak ehelyett 3 napos. Szóval ha terhes vagyok, akkor 3 hónapos terhesnek kéne lennem. Az utóbbi 2 hónapban áll fent a 3 napos menzesz. Tüneteim nincsenek, bár vannak tünetmentes terhességek is. Ezek alapján mennyi az esélye a terhességnek? Ittam is ráadásul az utóbbi 3 hónapban is, csak most heti szinten részegedtem le...
2018. márc. 16. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ártana egy terhességi teszt.
2018. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy terhes.

De ahogy az 1-es írja, csinálj tesztet, ha kétségeid vannak.

2018. márc. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semennyi az esèlye. Inkább van alkolproblèmád mint terhessèged...
2018. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem is régebben 5-6 napig tartott, aztán egy ideje már csak 3. Fel sem merült bennem, hogy terhes lennék.
2018. márc. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!