Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában trendi terhesen...

Mostanában trendi terhesen házasodni? Aki úgy házasodott, jobb volt úgy?

Figyelt kérdés
Megyei jogú városból származom. A távolabbi ismerőseim most kezdenek el gyereket vállalni. A távolabbi ismerősök alatt értem pl. szüleim kollégáinak gyerekeit, volt szomszédaim gyerekeit, akik 26-30 évesek. Mind terhes az esküvőjén, nem túlzok. Mikor én házasodtam, még nem tapasztaltam ilyesmit tömegesen, ez 2 éve volt. Most van valamiféle változás szerintem, de lehet, hogy rosszul látom. Ti hogyan tapasztaljátok, ez lett a divat mostanság?

2016. aug. 19. 09:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem trendi. Szerintem véletlen csak, hogy a környezetedben többeknél így alakult. Amúgy az lehet az összefüggés, hogy ebben a korban jön el a "nem baj, ha jön a baba" és ha tényleg jön, akkor összedobják az esküvőt is. Én nem tudtam volna terhesen esküvőt megszervezni, annyi ideggel járt, pedig kis esküvőnk volt, szűk család csak, viszont mindent ketten intéztünk.
2016. aug. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemhiszem. Egy ismerosom is most hazasodik majd, terhes, de nem igy terveztèk , hogy pont terhes legyen.:
2016. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sok ismerősömnek volt akkor a lagzija, mikor már úton volt a baba, de nem hinném, hogy divatból csinálták. Egyszerűen így alakultak a dolgaik. Emellett van sok nemterhes menyasszony ismerősöm is. Nekünk egyik évben esküvő volt, következö évben jött a baba.
2016. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

nem tredi

csak gyorsa összeházasodnak, ha már becsúszott

2016. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem trendi és régen is elég sokan házasodtak terhesen, csak még az elején és próbálták titkolni.

Nekünk is feltették a kérdést, hogy mikor házasodunk, amikor bejelentettük, hogy baba lesz. 2 éves a gyerkőc, de nem akarunk házasodni.

2016. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk ugy volt,ahogy valaki írta...nem volt baj,ha jon a baba,aztan mikor jott, gyorsan osszehazasodtunk...ez 6 éve volt,szoval nem mostanában is elofordult az ilyesmi:)
2016. aug. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja,masodik kerdesedre valaszolva szerintem se jobb,se rosszabb nem volt.. Annyiban talán konyebb volt,hogy nem volt idonk agyon stresszelni magunkat rajta,kb. 2 honap alatt szerveztuk meg.
2016. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

4-es "csak gyorsa összeházasodnak, ha már becsúszott"


mi is igy házasodtunk ossze, és nem azert, mert becsuszott.

eldontottuk, hogy osszeházasodunk, kituztuk a napot, ha meg már ugyis osszeházasodunk gondoltuk elkezdhetunk probálkozni. eredetileg nekem volt némi problémám, ami azt sejtette, hogy nehezebben tudok majd teherbe esni. hát nem igy volt..elso alkalommal osszejott a baba. igy az eskuvo napjan már 16 hetes terhes voltam.

2016. aug. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira trendi, mint az elmúlt 15-20 évben.
2016. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyennél az jön le, hogy "Bakker jön a gyerek! Akkor gyorsan házasodjunk össze, nehogy zabigyereknek vagy fattyúnak mondják."


Nálam kikötés volt, hogy csak házasságban vagyok hajlandó gyermeket vállalni. Ez az egy ""régimódi szokásom"" van, amihez tartottam is magam.


Mifelénk meg 16 évesen bekapták sokan (ahhoz képest hogy akár csak 10 évvel ezelőtt nyolcad ennyi nem volt), nevelgetik a lányok a gyerekeiket, a többségük évekkel kesobb sem kerul ossze a gyerek apjával. Mással állnak össze vagy máshoz mennek hozzá. Ez a vidék pest megye.

2016. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!