Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki eleve pocakkal kezdi a...

Aki eleve pocakkal kezdi a terhességet-kitágult hasizomra gondolok, előző terhesség, vagy kis plusz súly miatt- annak egy darabig "belenő" a baba a hasába, vagy tolja maga előtt a pocakot?

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 15:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocs,nem tudom másképp megfogalmazni..
2018. márc. 16. 15:44
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is kiváncsi vagyok, ígyis kismama pocakom van, minden évben mikor lekerül a nagykabát már kezdenek gratulálni :)

4 éve szültem.

Szerintem tolja maga előtt, mert ha sokat eszem akkor is egyből nagyobb. Persze lehet nem így lesz, de én így gondolom.

2018. márc. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

!. terhességem 12. hetében vagyok. Mindegyiket 54kg kezdtem és óriási hasam lett a végére+ sokat híztam, ha ránéztem valamire már attól :o de kellett mert első 6 hónapban lementek, viszont a hasizmom nem erősítettem vissza :( :( így minden terhesség után nagyon hamar látszódott. Nem nő bele...kérdésedre a válasz :D

2018. márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4. terhesség! Bocsi
2018. márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Ne nő bele, hisz nem üres a hasad, hanem hájréteg
2018. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Az nem háj... Szétnyílt hasizom, magyarul akármilyen vékony is lehetsz, de nem tart a hasizmod, ezért van a pocak. Egy pohár víz is meglátszik, úgyhogy a baba is nagyon hamar ilyen esetben!
2018. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Idézem 6-os: "vagy kis plusz súly miatt-"


Nem csak a szétnyílt hasizomra kérdezett rá.

De abba se "nő" bele baba, azaz nem csak akkor lesz nagyobb a has mérete, amikor már a baba mérete is indokolja, hanem egyből, mert nem tart a hasizom.

2018. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem korán látszott. Sőt 24 hetesen akkora volt, mint az elsővel 35 hetesen. De a vègére ugyanakkora lett. Még 1. babámmal szétnyílt a hasizmom. De puffadás miatt is brutál nagy amúgy.
2018. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ennyien válaszoltatok :)
2018. márc. 16. 19:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Kövérnek nem mondanám magam, de volt egy kis hasam. Az elején "toltam magam előtt", de úgy 18 hetesen már feszes pocakom van, nem érzem rajta a zsírréteget.
2018. márc. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!