Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsò menszesztòl szàmolva 8...

Ibolya84 kérdése:

Utolsò menszesztòl szàmolva 8 hetes terhess vagyok de kb 6 hetes 6 hetes a magzat?

Figyelt kérdés
jòvò hèten kell visszamennem mert kèt hete csak gest gyùrù làtott az orvos! Most mit kell làtnia ?

2018. márc. 19. 05:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

???????


A terhességet mindenkor az utolsó menstruaciótól számítják, nem a fogantatástól.

Ha inszem..lombik... Stb, akkor onnan visszaszamolnak 14 napot...


2 lehetőség adott.. Nagyon későn fogant ezert látható még csak ennyi, es nem az embríó ------remélhetőleg


Vagy elindult valami, de nem fejlődött tovább.



6+2 naposan mensi szerint 5,3 mm pulzáló embríó volt a kislányom.

( ilyenkor általaban a magzat szigorúan véve csak 4 hete fogant)


Viszont szerintem bíztató, hogy csak 3 hétre hívott vissza a doki az első vizsgálathoz képest.. Bar ilyenkr meg izgulhat az ember



Drukkolok

2018. márc. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Szerintem ne aggódj! Elméletileg 12 hetes korig nem érvényesülnek még a genetikai öröklődések, gondolok itt pl. a magasságra, méretekre, hanem egységes fejlődés van még ebben az időszakban. Viszont én 6 hetesen bekerültem a kórházba, ahol nézték először a szívhangját és az embryot, mert 5+3-on még csak petezsák és szikholyag volt látható jó minőségű hüvelyi UH -val(magán) . 6+6-nál volt nekem 4 mm-es embryo és picike szívhang(kórházi). Utána néztem és ekkor már 9-10mm-nek kellett volna lennie és én is aggódtam. Azóta voltam egy újabb magánrendelésen 9+3-on,ahol a méretének napra pontosan, szépen megfelelt. Mondhatni, hogy "behozata" magát. Azóta nem tudom mi a helyzet, szerdán megyünk genetikaira, az utolsó vizsgálathoz képest megint eltelt több mint 3 hét :-) Te se aggódj, ilyenkor napi szinten tudnak meglepetést okozni :-)
2018. márc. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt 2 elhalt terhessègem szedek a vitaminthe, ès a progeszteront fèlek vissza menni orvoshoz nem vèrzek!
2018. márc. 20. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!