Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Budapesti kismamik ki hol...

Budapesti kismamik ki hol volt 4D ultrahangon? Melyiket ajánlanátok, hogy voltatok megelégedve?

Figyelt kérdés

Hármat néztem ami jónak tűnhet:

-G1 Inztézet

-4D-Genesis Kft.

-Csodabent


Esteleg valamelyiket ismeritek?



2018. márc. 19. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
G1-ben voltunk, teljesen korrekt
2018. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a Geniumba járunk 5D ultrahangra, nagyon rendesek, alaposak, és pontosak. Több helyen is vannak, egyik a 14. kerületben másik a Róbert Károly Magánkórházban a 13. kerületben.
2018. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
G1! Minden vizsgálatra ajánlom őket, jó a szonológus is mi nagyon szép képeket kaptunk már a 12. hetin is. Ráadásul ha kaptál mamikuponfüzetet a védőnőtől abban van 50%-os kupon babamozira hozzájuk.
2018. márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

4D Genesis-ben voltunk mi.

Barna Csillánál voltunk, este fél 8-ra kaptunk időpontot és még akkor este is csodás kedvvel fogadott minket és abszolút jó hangulatban telt a vizsgálat és mozi.


Ha jól emlékszem kaptunk valamilyen kedvezményt, így 10e-ért kaptunk dvd-t, egy ajándék fotót és a vizsgálat eredményeit.


Nagyon kedvesen beszélgetett velünk és a fiúnkkal odabent. :)


Jó, hogy előttünk volt a monitor, kényelmesen láttunk mindent.


A fiam az első percekben nagyon aludt, de Csilla kedvesen megkérdezte, megengedem-e, hogy felébressze? Mondta, hogy picit megrázná a pocakom. Mondom, nyugodtan. Így tudtam mit miért fog csinálni. Picit "megrázta" (nem, nem úgy mint a shaker üveget... :D ) fel is ébredt a fiam és meg tudta mutatni magát. Aztán ha megint aludni akart volna, megkért, hogy feküdjek az oldalamra. Így a helyezkedés miatt a fiam is helyezkedett és még többet láttunk.

Nekem tetszett, hogy ilyen trükkökkel látványosabb előadást csikart ki a babából. :)


Mindent jól és érthetően elmagyarázott, hogy mit látunk.

2018. márc. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Elnézést, lemaradt:

Mi a 25. héten voltunk. Ilyenkor a legideálisabb.

2018. márc. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4D-Genesisnél voltunk az előző terhességnél, nekem is csak pozitív élményeim vannak velük.

Most a Medical 4D-nél voltunk, garanciális csomag, de a baba így sem feküdt látható szögben, csalódott voltam, de erről nem ők tehetnek, normálisak voltak, a video is jó (lehetett volna.)

2018. márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia:) mi a G1 intézetben és a Csodabentben is voltunk, mindkettőt csak ajánlani tudom. Talán annyit tennék hozzá hogy a CsodaBent -nél kedvesebbek voltak, viszont a G1ben meg egy hajszálnyival szebb képeket kaptunk (mondjuk ott később is voltunk a 28.héten)
2018. márc. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!