Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kesik masodik napja a mensim,...

Kesik masodik napja a mensim, lehetek babas?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem...,

....a mensim pontosan szokott megjonni es 28 naposak! A parommal ket nap ovu elott ( ami ez ev marcius 4.en volt) tudtunk egyutt lenni a munkahelyi beosztasunk miatt!

A menstruaciom mindig pontosan azon a napon jon meg amikorra a kalkulator is kiszamolja, nem szokott elobb es kesni meg meg ritkabban szomott jon... marcius 18ra mondta a nemvartat, de helyette barnaztam! Normalis esetben 1-2 nappal a mensi elott barnazok! De ez a mensi helyett jott es nagyon nagy gorcsokkel, azt hittem osszeesek annyira fajt! Nem hiszem h baba lenne, de tesztet meg azt hiszem nem csinalok mert lehet h megjon! Varnek par napot vele! Addig eselyt adok neki h megjojjon... 😂😄 ha nem el vele akkor teszt es doki! A tunetekbol semmit sem erzek! Mint ahogy szokott lenni, mensi elott mindig ehesebb vagyok az atlagnal, a cicim eppen h erzekeny volt tegnap, gorcs elmult mara, a barnazas is csokkent! Mas tunetem nincs it! Szedulni egyetlen egyszer volt az is pont mensi elotti napon...

vkinek vmi otlete???? Koszonom elore is! Aki esetleg “bunko”, jelentem h nem vagyok sertodekeny! Szoval lehettek velem durvan oszintek!



2018. márc. 19. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz.Ha nem jönne meg,pár nap múlva tesztelj.
2018. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok. 4-ére tette a kalkulator az ovumat, 3-án voltunk együtt, 18-án kellett volna megjönnie, de eddig semmi. Nincsenek is mensi előtti tüneteim...nem tudom
2018. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
21:32 en is igy vangyok! Amugy gorcseid mennyire vannak?! Nekem neha van egy pihi neha meg tokre semmi ... mintha nem is lenne a mensi kozeleben sem?!
2018. márc. 19. 21:44
 4/6 A kérdező kommentje:
21:26 koszonom neked is! Az lesz! Amugy hasonlo keppen jartam mar, de az h akkor jojjon a barnazas mikor a mensinek kellene, na olyanom meg nem volt?! 😅
2018. márc. 19. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Semmit nem érzek, se görcs, se mellfeszülés.
2018. márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szija masodik! Nekem is elmulott es annyi valtozott h feketes vmi jon belolem (bocsika ha undorito voltam)! Nem tudom h irtam e h a barnazas csak a nemvart napjan kezdodott?! Azota kisse sotetes lett a mensi folyas! De semmi mas nem valtozott...
2018. márc. 20. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!