Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiú lesz a második baba. Volt...

Gwatta kérdése:

Fiú lesz a második baba. Volt még valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
36 hetes ultrahangon ezek lettek a méretek: BPD: 88mm HC:326mm AC:311mm FL: 65mm Visszahívtak kontrollra szerdán még egy ultrahangra. Minden más tökéletes és eddig végig rendben volt minden. Nagyon félek, hogy baj van, mert nem mondtak semmi konkrétumot. Fiú lesz a bébi második baba. Volt még valakinek hasonló?
2018. febr. 28. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs ezekrol a szamokrol, sose figyeltem meg oket, eleg volt hogy atz mondta az orvos hogy minden rendben. Neked mondtak valamit, hogy nincs valami rendben?
2018. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Annyit mondtak rövid a combcsont és még egyszer megnézik.


A méret táblázat alapján Fl: 69mm /+/- 6mm/

2018. febr. 28. 12:00
 3/12 anonim ***** válasza:

Tegnap voltam ultrahangon, kereken 36+0-nál:

BPD: 97 mm

FOD: 116 mm

AC: 325 mm

FL: 62 mm

Ebből kiindulva az enyém a terhességi héthez képest nagyfejű és rövid combú :)

A doki azt mondta minden rendben, én hiszek neki. A feje már a múltkori ultrahangon is 4 héttel nagyobbnak felelt meg, kétszer is lemérte.

2018. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is csak annyit tudok hozzátenni laikusként, hogy a netes táblázatok szerint minden értéke a normálba tartozik és nem is nagyon térnek el egymástól se. Az én gyerekeimnek mindig 2 héttel kisebb volt a combcsontjuk, amikor utána néztem otthon, de ez sem jelzett bajt (és nem is ijesztgettek vele).
2018. febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azért izgulok mert visszanéztem az ajtónál mikor a papírokat megkaptam és nézegette a fejét.

Nagyon félek nem beteg-e baba. Teljesen kész vagyok miatta:-(

2018. febr. 28. 12:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Az enyemnek is mindig nagyobb volt. Most is az, dehát az apjának is az! :)
2018. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, szerintem felesleges ilyeneken paráznod. Ha gond lenne szólt volna, nem titkolhatja el.

Mikor múltkor látta 4 héttel nagyobb a feje, én is kérdeztem gond-e, azt mondta nem, max. okosabb lesz a gyerek. Én meg rögtön a sapkaméreteken kezdtem viccelődni. Nem kell mindenen így görcsölni, annyi izgulnivaló lesz még...

2018. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az enyemnek is rovidebb volt a combcsontja, es nagyobb a haskorfogata. Kutya baja, bar, a nadragok altalaban hosszuak ra :D Es eleg jo kis pocakja van most is :))Nem kell ezeken izgulni
2018. febr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást, remélem a legjobbakat.

Majd megírom szerdán mi volt.

2018. febr. 28. 14:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért így a terhesség végén sokat számít már a genetika, mit örökölt, egyéni adottságok. Vannak irányadó méretek, de nem nőnek már annyira egy kaptafára a gyerekek, mint az elején. Barátnőm fiának mondták, hogy nagy a gyerek feje. Hát, lett egy nagyfejű gyereke :D Tényleg nagy volt neki, most 2,5 évesen is viszonylag nagy feje van, de tök egészséges amúgy (és szép kissrác). Nekem azt mondogatták, hogy a komplett baba picike, igazuk volt, 44 centivel született a kislányom. Szintén 2,5 éves, most se egy hatalmasság, de teljesen egészséges ő is. Szóval nyugi, a terhesség végén már nagyon nem egyformák a babák.
2018. febr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!