Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismama vagyok. Nem...

12 hetes kismama vagyok. Nem tudom, mit higgyek és mit nem. Az orvos mindenre azt mondja, hogy nincs probléma, de a védőnő mindig mindent felfúj. A védőnő miért mond ellent az orvosnak?

Figyelt kérdés
Védőnő szerint nagy baj, hogy fáj a hasam. A doki szerint meg nem fogok bele halni!
2007. nov. 28. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szió! A hasfájás lehet egyszerűen a méhtágulás következménye is, amit bár érzel, nem veszélyes jelenség. A dokinak higgyél mindenképp, ő diplomázott ebből!! :-) Nekem is olyan béna védőnőm volt, aki saját magát cáfolta meg többször az állításaival, néha már le is írtam amiket mondott, mert egyeztetni akartam a dokival, hogy most mi is van... Bízz az orvosodban, tudnia kel mit csinál.
2007. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj egy kicsit befele, az ösztönökre. Muszáj. A védőnőnek minden baj, egyszer egy órát bőgtem a kocsiban mikor kijöttem tőle, pedig nem vagyok egy érzékeny alkat.

Én meg túl kövér vagyok állítólag:)

2007. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A has természetes,hogy fáj, nő a méhed, emiatt ne aggódj.

Inkább az orvosodnak hidj.

2007. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A védőnő nem orvos,ennyi!:)
2007. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is kerülöm a védőnőt. Mindenképp az orvosban bízz, őt választottad, a védőnő meg körzeti (gondolom). Azért sápítozik, mert nem tud semmit és le akarja magát védeni, nehogy úgy tűnjön, mintha valami nagy bajnak nem tulajdonítana jelentőséget. Ereszd el a füled mellett. Az orvos szerinted kockáztatná, hogy valamit lebagatellizál? Figyelj befelé és vigyázz magatokra!
2007. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos tudja mit csinál. Nem fog egy rendellenes terhességet "favorizálni". Neki is az az érdeke, hogy egészségesek legyetek mind a ketten. Ha bízol az orvosodban, akkor higgy neki. Amiket meg a védőnő mond kérdezd meg az orvosodtól. Hidd el meg fogja mondani, ha hülyeség és meg fog nyugtatni. Konzultálj az orvosoddal. Én mindent megkérdeztem, még azt is ami szerintem neki olyan természetes volt. Saját megnyugtatásodra mindent kérdezz meg az orvostól, amiben bizonytalan vagy.

SOk sikert a babához!

2007. nov. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem ugyan ez van!Ahány orvos annyi válasz.Már kórházba is voltam ez miatt.Nem találtak semmit.22hetes kismama
2007. dec. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 vájó válasza:
Vszínűleg fontosnak szeretne tűnni, mint az enyém, aki már a 2 hetes babámnál azzal jött, hogy szoptassam kevesebbet, mert megtanulja, hogy mindenre az evés a megoldás, ezért kövér felnőtt lesz majd :D és ezt,hogy etessem kevesebbet, minden alkalommal előhozta az első 1-2 hónapban. 1,5 hónapos korában szabályosan letolt, hogy túl sokat gyarapodott a babám. Kizáróan anyatejnel nincs ilyen gond es különben sem volt semmi extrém mertékű növekedés.
2019. máj. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!