Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A combcsont méretéből lehet...

A combcsont méretéből lehet következtetni arra, hogy hány cm lesz a baba születésnèl?

Figyelt kérdés
2018. márc. 24. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem valamelyest igen. Lányomnál végig nagyobb volt a combcsont, 56 cm-el született 😊 Most a kisfiamnál is nagyobbat mértek 😊

Hány hetes vagy?

2018. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy tablazat van-e errol (tehat hogy milyen combcsont hosszusaghoz milyen szuletesi hossz varhato), de ha hosszu a combcsont, akkir hosszu lesz a baba is altalaban.

A legnagyobb gyerekkel 32 hetesen volt az utolso uh, akkor a combcsont es a fejatmero is 2 hettel volt nagyobb az atlagnal, de mar a 20 hetes uh-n is kozel egy hetes elteres volt.

Mondta a szonografus, hogy hosszu gyerekre szamoljunk es nagyfejure. :)

Igy lett, 58 cm lett es 37-es fejlorfogata volt.

2018. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan. A fiamnak átlagos volt és 51 centivel született, elvileg elég átlag. A lányomnál meg mindig kisebb volt, ő 48 centivel született. Ez is elmérhető nyilván de ha pl minden UH-n 2-3 héttel nagyobb az átlagnál, csak gyanús.
2018. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
38 hetes. És 35 nek felel meg a combcsontja
2018. márc. 24. 20:19
 5/9 A kérdező kommentje:
A buksija is két héttel van lemaradva
2018. márc. 24. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, az én lányom is 2-3 héttel volt kisebb a végén. Nem baj ez. (Vegyél 50-es ruhákat, én a férjem küldtem el míg kórházban voltunk, 48 centis babámra sejtettem, hogy hatalmas lesz az 56-os ruha..)
2018. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ! És a súlya mennyi volt ?
2018. márc. 24. 23:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Elvileg van egy szorzo, nekem bejott.

Az fl-t 0.7-tel meg kell szorozni es kijon h hany centis a baba.;)

2018. márc. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A pelda lemaradt. 37 hetesen volt az utolso uh. Akkor 71 mm volt az fl.

39 hetre szuletett, 50 centis volt.

Ha csak a 71-et szorzom 0.7-tel, kijon hogy 49.7 cm

De ez is csak ugye becsles mert az fl-t se tudjak full pontosra merni.

2018. márc. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!