Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megvan a két nevünk! Mennyire...

Megvan a két nevünk! Mennyire népszerűek ezek manapság?

Figyelt kérdés

Ha lány akkor Jázmin.

Ha fiú akkor Olivér lesz a drága kisbabám neve.

Mivel még 10 hetes vagyok így a neme még kérdés de remélhetőleg két hét és kiderül az uhn. :)


2018. márc. 25. 11:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Aha. Értem. Tehát nálatok gyakori. Én egyetlen embert se ismerek ezekkel a nevekkel. Akkor mégsem gyakrori?
2018. márc. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kettot ismerek mindegyikbol. Felenk ritka.
2018. márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szépek, de a Jázmin például nagyon gyakori.
2018. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Tömegnév mostanság mindkettő.

Én direkt nem választanék ennyire tucatnevet.

2018. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 p.szabina1223 ***** válasza:
Az Olivér az szép név, erre felé nem nagyon van, én egyet sem ismerek. A Jázmin nem tetszik, viszont gyakori, erre felé sok Jázmin nevű kislány van.
2018. márc. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan nevet vàlasszatok ami nektek tetszik és pont. Mi nem kérdeztűnkmeg senkit nem is néztűk mennyire gyakori vagy sem Gabriel lett. Ha most kislàny szűletik Anabell vagy Maja lessz. Anyi a vàltozàs nàlunk hogy apuka nem magyar de mind a két orszàgban megàlja a helyét mert 2 àllampolgàr a fiunk.
2018. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az én nagyobbik fiam Olivér. Az ovis csoportjàban nincs màsik ilyen nevű. A mellettük levőben van még egy akiről tudok. De nem nagyon hallom a jàtszón vagy más helyeken ezt a nevet, szerintem most a Màté, Zsombor, Benett a tucat nevek. Jàzmin nem tetszik, de csak egyet ismerek. Bàr ez valóban roma körökben népszerűbb.
2018. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Miért az érdekel, hogy milyen gyakoriak? Inkább az izgasson, hogy undorítóan csúnya nevek

Ha romás hangzásúak, ha nem, akkor is rondák.

2018. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!