Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nok nektek mikor jelentkezett...

Nok nektek mikor jelentkezett eloszor a hanyinger, rosszullet, mellnovekedes, hasnovekedes? Igaz hogy csak a 6. héttől vannak ezek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 26. 10:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia nekem nem jelentkeztek soha. Nem hánytam de még hányingerem sem volt.Nem voltam rosszul.Nem nőt a mellem és még csak nem is fájt.Növekedni a hasam csak a baba miatt volt és az is csak kb a 20-22ig héttől kezdett.

Minden terhesség más

33hetes

2018. márc. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon korán volt már hányingerem, aztán pár nap múlva, tényleg a hatodik héttől már hánytam is.

A mellnövekedés később kezdődött, a pocakom meg még később kezdett nőni.

2018. márc. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Már a menzesz környékétől lehet hányinger/hányás, rosszullét (alacsony vérnyomás, pisilési inger, érzékenységek és kívánósságok...), mellnövekedés, (-eresedés, -szurkálás, mellbimbó-barnulás), de igen, gyakoribb a hatodik héttől, és olyan is akad, akinek csak a 8-9-től jelentkezik. Persze, akinek van, mert sokaknak egyáltalán nincs semmi tünete :) És a tünetek jöhetnek és mehetnek és elmaradhatnak hamarabb, mint a 12. hét és elkísérhetnek végig vagy előjöhetnek újra a szülés előtt.

Hasnövekedés a hormonoktól való puffadástól lehet, ami főleg kevésbé izmos has esetén okozhat terheshasat látványra estére, de az még nagyon nem a baba, a babától magadnak max. a 12-16. hét körültől, de kívülállók számára csak középidő körül tűnik fel.

2018. márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hányinger a nemvárt mensi napján már volt nekem.
2018. márc. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héttől volt émelygés, a pocakom lárványosan a 16. héttől kezdett növekedni, a mellem meg maradt, amilyen volt.
2018. márc. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hasra nem emlékszem, mell amikor a szülés után beindult a tej

A többit megúsztam

2018. márc. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Eldo terhessegnel nem volt, masodik harmadiknal mar otodik hettol
2018. márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hányinger: nem volt egyáltalán, végig.

Rosszullét: nem volt egyáltalán, végig.

Mellnövekedés: Kb 5. héttől

Hasnövekedés: úgy 20-22. héttől.

2018. márc. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Első baba: nem várt előtt szúrkált a hasam,6ik héttől a 8ig reggel volt hányingerem de nem hánytam,más tünetem nem volt.

második baba: nemvárt előtt görcsölt a hasam, olyan mindjárt megjön érzés volt és fájt a fejem, ez mindennapos volt (sajnos elvetéltem).

harmadik baba: nemvárt előtt pár nappal mindjárt megjön érzés ami eltartott a 9ik hétig. Hányinger és hányás a 18ik hétig eltartott.

2018. márc. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nagyon jo hogy irtatok, jo olvasni koszonom
2018. márc. 26. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!