Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hónapos terhesség esetén...

2 hónapos terhesség esetén mennyire látszik az anya hasán a változás?

Figyelt kérdés
Szóval akkor már eléggé észrevehetőek a jelek?
2010. jún. 10. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem nagyon, sot elso terhessegnel biztosan nem lathato. Nekem pl most is alig eszlelheto egy bovebb poloban, pedig a 26dik hetben vagyok.
2010. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
2 hós terhesség még abszolút nem látszik, mondjuk alkatfüggő, de 8 hetesen még sztm senkin nem látszik semmi, nekem a 20. héten kezdett látszani, de még akkor is pici hasam volt (idegenek észre sem vették)
2010. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
16 hetes koromig, azaz majdnem félidőig a normál cuccaimat hordtam, és úgy néztem ki, mint aki bevacsorált. Jobban nem látszott a poci.
2010. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Semennyire
2010. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Akkor én leszek az ellenpélda. 8 hetesen vettem meg az első terhesnadrágomat, mert már nagyon nyomta a hasamat a farmer, és már mindenki észrevette a terhességemet, de talán azért is lehet, mert alapjában vékony típus vagyok. Most vagyok 35 hetes és hatalmas a hasam:)
2010. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
24 hetesen mentem cukorterhelésre, ott meg kérdezték, hogy miért ilyen korán mentem, 16 hetesnek tippeltek. Utána aztán rohamosan el kezdett nőni, 27.hét környékén látszott már rendesen.
2010. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem inkább fel van puffadva az ember lánya 8 hetesen. Nekem ugyan vennem kellett terhes gatyót korán mert kényelmetlenek voltak a nadrágjaim és eluntam a macinacit...De igazából a 3.hónaptól láttam magamon, hogy változom és mások, hogy jaj milyen rossz annak aki kerekebb mert azon nem látszik ha terhes...megjegyzése. Valószínű meg kövérebbnek láttak.

Most, 21 hetesen már pocak van. Nekem.

2010. jún. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Igen, szerintem is inkább a puffadás látszik.Én 10 hetesen vettem az első terhesnadrágot, de amikor már hetek óta kínlódtam.A kedvenc ruháidat most egy jó ideig elfelejtheted.Az én hasam a 3. hónapban lett "gyanús", de akkor is csak a családnak, akik ismernek ezer éve.A munkahelyemen a 16. héten mondtam el, mert akkor már rákérdeztek.De előtte senki nem vett észre semmit.Most 25 hetes vagyok, de már előre engednek a buszon, én szállok fel elsőnek, és az autók már messziről fékeznek az utcán.Állítólag első babánál később kezd el látszódni, mert a méhed még izmos, még tart.Idő kell neki, míg úgymond kitágul.És - ez nem biztos- úgy hallottam, a fiúk hamarabb kinyomják a hasat.Ez igaz lehet, mert a kislányom elég sokáig bújkált.Vigyáz az alakomra:))
2010. jún. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Mikor még nem tudtam, hogy terhes vagyok, édesanyám az 5.héten azt mondta nekem, hogy nagyon "megasszonyosodtam", nem-e vagyok terhes. És aztán csináltam egy tesztet. És milyen igaza lett :D Nekem úgy kb a 9.héten kezdett el gömbölyödni a pocim, de a babát sajnos a 11. hét után elveszítettem...


Boldog babavárást mindenkinek!

2010. jún. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mikor a lányomat vártam 7 hetes terhes voltam mikor egy PASI (ismerősünk) megkérdezte, hogy és mikor érkezik a pici, pedig még nem avattuk be. 24 hetesen a cukros vizsgálaton mindenki azt kérdezte, hogy ikreket várok-e, az én hasam volt a legnagyobb. A végén már gurultam, mondjuk lakott is egy 4200 g-os gyerek odabenn.


Most várom a másodikat a 8. hétben vagyok és épp tegnap este jegyezte meg a férjem, hogy van ott már pocak.


De ez még csak a puffadástól van. Annyira lent van ilyenkor még a méh (jóval a köldök alatt, hogy nem a baba látszik. Az igazi pocak valóban a 12. hét után lesz látható.

2010. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!