Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt anyuka aki a 3....

Van itt anyuka aki a 3. babáját várja?

Figyelt kérdés

Egy 6 és egy másfél éves fiam van, 6 hetes terhes vagyok. Tervezett volt mindhárom, de most egy kicsit elgondolkodtam milyen lesz az életünk 3 gyermekkel...

Nagyon vágyom egy kislányra és félek tőle, hogy csalódott leszek ha Ő is fiú lesz. Más érzett így?


2018. márc. 27. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Nekem most lett pozitiv a teszt spiral mellett... kicsit padlora vagott
2018. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3-mal könnyebb, mint 2-vel, mert az már csapat. Könnyebb őket koordinálni. Az első év lesz nehezebb, utána már tök szépen tudod őket irányítani, ráadásul a 2 kicsi még korosztályilag is összepasszol, a nagy meg tud segíteni. Szuper lesz, ne aggódj! 😊
2018. márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 gyerekünk van: fiú-lány-fiú. 11, 7, 4 évesek, szintén mindegyik tervezett volt. Én mindenkit biztatok a nagy családra, nálunk bevált.
2018. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Csak az utolso ket sort ne irtad volna. Borzaszto ilyeneket olvasni...
2018. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 3 tervezett van, fiú-lány-fiú, 8-6-3,5 évesek, és épp a negyedik, meglepi baba van félúton.


Meggyőződésem, hogy hárommal könnyebb mint kettővel, bár ez a kis korkülönbségű gyerekekre vonatkozik, nem tudom, a nagyobb különbséggel hogyan megy. Nálatok a két kicsi szerintem jól ellesz majd.


Az hogy most félsz, hogy ő is fiú lesz, szerintem természetes, lehet hogy ha meg kiderül hogy lány, elsőre azon fogsz megijedni, hogy jesszusom, mihez kezd egy fiús anyuka egy kislánnyal. :) Lesz előnye annak is ha fiú lesz meg annak is ha lány, ezen előre felesleges agyalni, mert úgysem mi döntjük el.

2018. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

5-2- és 2 honap mulva születik a pici, 2 lány után mi is szerettünk volna még egy fiut.


Aztán az uh- n közölték,hogy kislány.. picit csalodott voltam, de mikor elmondtuk a lányoknak, nagyon lelkesek voltak és ez teljesen magával ragadott. Férjem is ugy gondolta, hogy jo lenne ha fiu lenne,de gyorsan kb 2 perc alatt tultettük magunkat rajta.

:)


Nem tudom még milyen lesz 3-al,de nem félek töle, a lányaim is nagyon várják ugyhogy bizom benne,hogy teljes lesz a családunk

2018. márc. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%

4 és fél a kislányom.7 hónapos a kisfiam.Múlt héten tesztelte pozitívat.Egy kicsit meg vagyok ijedve,mert nem terveztük ilyen hamar.

Amiatt ne félj,ha fiú lesz ő is.Eleinte lehet csalódott leszel de ha megszületik el sem fogom tudni képzelni nélküle az életedet.Igazi kisfiús anyuka lennél,4 erős pasi vigyázna rád és te lennél a hercegnő.Persze egy kiscsaj is fantasztikus dolog,imádom hogy van egy lányom is,én szurkolok neked hogy kislány legyen,aztán ha mégsem akkor se legyél elkeseredve😊Vagy azóta tudod már a nemét?

2018. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!