Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama, vagy...

Van olyan kismama, vagy anyuka aki 10hetes babáját érezte mozogni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 14:18
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
44%
Biztos van olyan, aki beleképzelte!
2011. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Akkor pontosítom a kérdés! Van itt olyan, aki tapasztalta? Kérem, csak a kérdésre válaszoljatok! Köszönöm!
2011. dec. 1. 14:31
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát én mindegyiket elég korán éreztem. A harmadikat a 9. héten véltem érezni, és bár elég biztos voltam benne, meglepődtem magam is, hogy ez hogy lehet... Majd mentem a dokihoz (először, nem kapkodtam el :o), mire kiderült, hogy a 12-en vagyok, betöltött 11. Szóval a 10-11-en éreztem. És mondta a doki is, hogy lehiszi, mert az UH-n olyan hevesen mozgott a baba, hogy öröm volt nézni.

Azóta is érzem, ha hanyatt fekve a hasamra teszem a kezem, most 17-en vagyok. A 12 hetesen is irtó mozgékony volt.


Egyébként az első alkalom tényleg nagyon enyhe, olyan hullámzás szerű volt. Nekem rengeteg bélproblémám volt már sajnos, így a bélmozgástól jól el tudom különíteni...

2011. dec. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
bocs, elhiszi*
2011. dec. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

Én isa 10. hét elején éreztem először!De csak akkor, mikor a majdnemkét éves lányom a fnekével odabújtahasamhoz! Kiskifliben!

ÉS biztos volt hogy ő az, mert midnig odajött a pocakbaba is mikor a nagy odabújt!


A 12hetes UH-n meg mikor a csajszi nyomta a hasam hogy arrébb menjen, akkor olyat nyomott utána...:)


A 14. héttől minden nap éerzem!Most 17 hetes vagyok már látszik isa hullámzás!Deakkor mindenki észre veszi mikor valamit ráteszek! :)


Az első lányom 14 hetesen éreztem először!

2011. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem én is éreztem. Második baba, tudom mit kell éreznem, vékony vagyok (fogytam) és egy adott testhelyzetben néha érzem. Hozzáteszem nem rendszeresen. 11. héttől
2011. dec. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
31%
Én ezt képzelgésnek tartom, de hadd higgye mindenki azt, hogy igen. És a válaszom az, hogy én nem éreztem a 19. hétig egyáltalán és nem szégyellem ezt. Nem tartom lustának a babámat és érzéktelennek magam.
2011. dec. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor nem őrültem meg :) 9 hetesen már éreztem, de akkor még nem voltam biztos benne, hogy ő az. A dokinak sem mertem mondani...9hetes voltam, mikor ultrahangon megnézte és mondta is milyen szépen mozog a picike :) Most tíz hetes vagyok és tegnap határozottan a babát éreztem! A párom kinevet :)
2011. dec. 1. 15:17
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
15.10-es vagyok, az első babámat a 20. hét után éreztem. Nem gondolom, hogy bárki érzéketlen lenne, aki a megszokott időben érzi az első mocorgásokat, ezt itt senki nem állította. Szerintem nagyon sok dologtól függ ki mikor érzi először.
2011. dec. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Bírom, amikor férfiak halál biztosan állást foglalnak ilyen kérdésekben... :o)
2011. dec. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!