Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terhességnél lehetséges...

Első terhességnél lehetséges hogy a 14 héten érzem mozogni a babát?

Figyelt kérdés
14+5 napos vagyok. Olyan érzésem van néha( nagyon ritkàn) mintha ott lent a méhem tájékán egy buborék pukkadt volna ki, vagy hasonló. Nem hinném hogy bélmozgàs lenne, az nem ilyen. Köszi a válaszokat.
2018. márc. 27. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Én is 14 hetesen kezdtem el érezni. 😊
2018. márc. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Igen, meglehet.
2018. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
15+5 hetes vagyok. Tök jó neked én is már nagyon várom már néha attól félek hogy valami bajvan tudom hogy elso babát keson erzik meg de sok helyen olvasom hogy valaki tok hamar megerzi ! Irigyellek :)
2018. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, akkor mégse őrültem meg. :)


Kedves utolsó! Te is nem sokára érezni fogod. Sőt az se biztos hogy én is azt érzem, bár szeretném azt hinni. :)

2018. márc. 27. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, eleinte én is úgy jellemezném, mintha egy szívószállal buborékokat fújna. :)
2018. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vundika válasza:
Szia. Nekem is már 15 hetesen megmozdult.. Először nekem is kb ez volt a reakcióm. :) boldog babavárást 20hkm
2018. márc. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!