Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges lenne, hogy érzem...

Lehetséges lenne, hogy érzem a baba mozgását 13+6 hetesen, első terhességnél?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 06:20
 1/5 Adilari ***** válasza:
Igen lehetséges!Elsőnél én is akkor éreztem!Most 3.-at várom 18 hetesen alig érzem néha:-(
2012. jún. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is erre lennék kiváncsi, 14+5 vagyok, és valami furát érzek néha odabentről, igaz nem ilyen pillangó szerűt mint amit sokaknál olvastam, de mégis az jutott eszembe, hogy a baba lehet.
2012. jún. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is éreztem ilyenkor, de még nem voltam biztos benne hogy a babát érzem.

Így utólag tuti őt éreztem :)


30hkm

2012. jún. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én tegnap este amikor lefeküdtem éreztem valami fura pár másodpercig tartó remegés szerűséget, lehet hogy a baba volt de gyorsan elhessegettem ezt a lehetőséget mert ezen az oldalon a tapasztaltabb anyukák mindig azt írják hogy ennyire korán még lehetetlen érezni a babát, de ha nem a baba volt akkor nem tudom mi lehetett, talán bélműködés :)

13+3

2012. jún. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!Én sem gondoltam, hogy ez ilyen korán megtörténhet, mivel mindenhol az olvasható, hogy 16. hét körül lehet érezni. Viszont anyukámmal beszéltem pont erről tegnapelőtt, és ő mondta, hogy 13 és fél hetesen már előfordulhat, figyeljem. Erre tegnap délután éreztem azt a bizonyos mozgást, szerintem az lehetett, mert ma reggel amikor felébredtem, újra azt éreztem. De mindenesetre ezentúl jobban fogom figyelni:)
2012. jún. 18. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!