Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek így mennyi rá az...

Szerintetek így mennyi rá az esély? Tapasztalokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

Márc 16-án voltunk együtt, és aznap is éreztem elég intenzíven az ovulációs fájdalmat.


(luteális szakaszom kb 14-15 nap)


Elvileg akkor ma vagyok a 13 dpon. Reggel corax teszt negatív lett. Meg előtte is csináltam facelle + predictor early. Mindegyik negatív.


Kb szombat-vasárnapra nem várom. (31 vagy 1-jére)


Valószínűleg nem sikerült ez a hónap, ugye? Hiszen az érzékeny tesztek is full negatívak :(



2018. márc. 29. 14:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Biztos lepontoztok, és előrebocsátom, hogy mi 4 évig küzdöttünk a babáért, szóval van némi tapasztalatom idegbetegség terén, de mi a tökömért nem lehet megvárni a nemvárt napját?? Úgyis kiderül! Egyébként drukkolok, kérdező.
2018. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Én nem pontozlak :)

Csak 1 részt nagyon nagyon türelmetlen vagyok és ajjh jó lenne tudni hogy sikerült e.. És ilyenkor olyan de olyannn lassan telnek a napok :(

2018. márc. 29. 14:39
 3/15 A kérdező kommentje:
*le
2018. márc. 29. 14:41
 4/15 A kérdező kommentje:

És mindenhol csak azt olvasom h sokaknál már a 13 dpon legalább egy halvány pozitívat teszteltek de a többség szép 2 csíkot!!

Nem nagyon olvastam még olyat akinek később mutatta ki (mármint aki tudja h mikor volt ovulációja)

2018. márc. 29. 14:43
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tessék, itt vagyok én, az első :) nekem nemvárt után 2 nappal is alig látszott. Nemvárt napján meg csak időn túl, pedig érzékeny teszt volt. Most 14 hós a fiam, szal tuti terhes voltam :)
2018. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja és inszemináció volt, szóval kb órára pontosan tudtam az ovulációm idejét.
2018. márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Milyen fajta tesztet használtál? :)
2018. márc. 29. 14:54
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Uhh.. azt már nem tudom, de 10-es érzékenységű volt.
2018. márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Minek tapasztalat egy ilyen dologban ami nem egzakt? Úgy értem, egyik nő ugyanilyen "paraméterekkel" terhes volt, masik nem. Honnan tudod hogy te akkor most reménykedj vagy elkeseredj?

Ez olyan mintha azt kérdezted volna, kinek mi a tapasztalata abban jogy bal lábbal kikelve az ágyból pulikutyát látott az utcán? Na. Egyik látott, masik nem. Honnan tudod, te látsz-e majd?! Remélem érted az össze(-nem)függést.

2018. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Az egyetlen, amit javasolni tudok, hogy foglald le magad vmi szokatlan dologgal, újdonsággal, és bulizz eg, nagyot. És nemfigyelgesd a tested. Nekem az abhónap jött össze, amikor ezeket csináltam, mert biztos voltam benne, hogy 5 sikertelen inszem után a 6. sem fog sikerülni. Úgyhogy tetőcserepeket pakoltam, bebaszcsiztam, szóval minden olyat csináltam, amiket elvileg nem lett volna szabad. Nyilván nem ettől jött össze, de sokkal jobbal eltelt az idő, mint amikor naphosszat azon lamentáltam, hogy most vajon ez a szurkálás a beágyazódás, vagy csak csikar a hasam :)
2018. márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!