Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen elmehetek a genetik...

11 hetesen elmehetek a genetikai uhra?

Figyelt kérdés

Ápr.9-ei héten kéne mennem.

De ha most jövő hét kedden 11+2 naposan elmegyek az mennyiben jelenthet problémát?

Ráadásul a baba előbb fogant.

Valószínű az előző uhn rosszul számolt az orvos szerinte még csak akkor léptem 9 hétbe mikor már 2 napja abba voltam..ez volt 2 hete..

Szóval lelet szerint még csak hétfőn-kedden tölteném a 11 hetet..

De az én számításom szerint 11+2 napos lehetek.


2018. márc. 30. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne menj előbb, mindenképp betöltött 12. hetesnek kell lenned, egy héttel később oké, de korábban még pici, nem tudják mérni, és valószínűleg vissza kell menned újra.


Amit az UH alapján számolnak magzati kort, főleg majd a 12 hetes genetikain, azt vedd alapul, az a legpontosabb.


Boldog babavárást! :)

2018. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14. hetig mehetsz, 12. elott ne, es az uh szerinti mereteket erdemes alapul venni, ha esetleg nem kizepidoben fogant, tehat az uh szerinti 12-14. het kozott menni.
2018. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minket haza kuldtek, hiaba voltunk papirforma szerint tul a 12. Heten a biometriai meretei alapjan még csak 11hetes

3napos volt!:)


Igazuk van az elottem szoloknak!:)

2018. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Betöltött 11. héttől lehet menni, akkor már minden mérhető, amit ilyenkor nézni szoktak. Első terhességemnél 11+0-n voltam, másodiknál 11+4-en, mindent meg tudtak nézni. Előtte rá is kérdeztem és mondták, hogy a betöltött 11. héten már mehetek.
2018. ápr. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, az Istenhegyi Klinika honlapján is le van írva, hogy 11. héttől lehet menni: [link]
2018. ápr. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!