Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnàtok mondani olcsò, ès jò...

Ibolya84 kérdése:

Tudnàtok mondani olcsò, ès jò magzatvèdò vitamint?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
DM saját márkás kismamavitaminja, én ezt szedtem egész terhesség alatt. Nem emlékszem pontosan, 800-900 ft körül van a 60 szem.
2018. ápr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Meg van benne minden vitamin mint ami a tòbbibe?
2018. ápr. 2. 09:58
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

Jutavit magzatvédő vitamin. 3 ezer ft 60 db. Jól felszívódó folsav van benne és minden féle ásványi anyag meg vitamin.

2. Trimesztertől pluszban dm-es halolaj kapszula.

2018. ápr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Én is a DM-eset szedtem, ugyanaz van benne, mint a többiben. De amúgy ha nem szedsz vitamint, akkor sincs semmi, szóval ne görcsölj így rá erre. 😊
2018. ápr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Én is azt szedem, összehasonlítottam, és kb ugyanaz.

Az előző terhességemnél az Ovant terhesvitaminját szedtem, az is hasonló árkategória, és minden benne van, csak rohadt nehéz hozzájutni, azért nem is akartam most.

2018. ápr. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Igen, ár-érték arányban messze a DM-es a legjobb.
2018. ápr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Dm-es

A-z mama


Nekem is bevált..


Vasat szedek mellé( orvos írt fel, mert nekem mindig gondom van avasammal, nem terhesen is)


25. Héttől béres Ca-ot( ilyenkor a saját fogaid végett jobb, ha bármelyik magzatvédő mellé szedsz)


Magnéziumot is szedek, javaslat ugyanúgy barmelyik mellé pluszban...de már csak most szedem, hogy nagyobb a baba..


28+1 hkm

2018. ápr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%
Egy valamit magyarázzatok el nekem: mi a túrótól lesz jobb egy ilyen vitamintól a magzat élete!? Művitamintól? Miért nem természetes vitamin? Szerintem ez is csak pénzlehúzás...
2018. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem természetes vitamin?"

Mesélj kérlek, mit kéne enni, amiben minden benne van, ami kell, folsavtól a magnéziumon át a B6-ig és még sorolhatnánk...

2018. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
Nem akarom részletezni, hogy milyen zöldség, gyümölcs és egyéb, a természetben található élelmiszer milyen anyagot tartalmaz. Az említett anyagok túladagolása több kárt okoz, mintha kevesebbet vinnél be. Az, hogy mennyire van szüksége a szervezetednek, azt úgysem tudod. De a fölösleges művitamin-bevitel több kárt okoz, mint a változatos étrend...
2018. máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!