Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik az ikerterhesseg jelei?...

Mik az ikerterhesseg jelei? Varhatok ikreket?

Figyelt kérdés

1. Nalunk a csaladban anyai agon minden 2. generaciobam vannak ikrek. Dedimek ikrek voltak, anyuek is, nalunk az unokatestveremnek is ikrei lettek. Apai agrol ilyesmirol nem tudok.

2. Eddig mindig lanyt ereztem, de ma az egyik vegyes jatekokat oszto jatek adott egy kisfiu jatekpisztolyt es egy olyan maszkot ami mindkettonek jo. Mar most 52 kilot nyomok, tehat max 12, de legalabb 7 kilot felszedtem. Tavaly voltam terhes, ugy emlekszem nem szedtem fel ennyit akkor (8 hetes es 4 napos terhes vagyok). A 11. hetre mikor az abortuszra sor kerult akkorra mar tobbet is.

Pontosan mult het hetfon latsz

Mekkora az eselye az ikerterhessegnek? 12 hetes uh-n latszodhat, vagy csak akkor ha hasi ultrahangot is kerek?



2018. ápr. 2. 18:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy eloszor mult heten hetfon, a 7 het, 4 napos uh-n volt emberio, es szivhang eloszor! Addig csak petezsak es szikholyag. 6 hetesen voltam eloszor, 7 hetes korom korul felfaztam, veres volt a pisim, es gorcsolt a mehem, igy szombaton szaladtam a Peterfybe uh-ra, de szerencsere nem ment el a baba. :)
2018. ápr. 2. 18:12
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akkor már látta volna a doki h ketten vannak.
2018. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sok helyen hallottam, sok ember mondta, hogy a 8 hetesen meg nem latszott, mert takartak egymast minden ertelemben, egynek hallatszodhat a szivhang is!!!
2018. ápr. 2. 18:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre roppant kicsi az esély. Ám az ikerterhessegnek semmi lathato/ érezhető tünete nincs.
2018. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mar az elso uh alkalmaval lattak mindkettojuket.
2018. ápr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5+4 hetesen egyértelmű volt az ikerterhesség. Voltam egy babával és kettővel is terhes. Semmi különbség nincs, pláne nem az elején. Annyi különbség volt, hogy 30 hét fölött az ikrekkel gyógyszer kellett a gyomorsavra, nem volt elég a Rennie. 5 kilóval lett több a szülésre az ikrekkel (+17 kg), mint az egykével (+12 kg). Szóval az különbségek egyrészt minimálisak - bármely két egyes terhesség is különbözhez ennyire - másrészt ami van is, az utolsó trimeszterre várható.
2018. ápr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Uh-n szokott kiderülni, nem egy játék által, hogy mit ad. Nem csak onnan tudja az orvos, hogy ikrek hogy látja, hanem halja is... Dupla szívhangot. Pici az esély, hogy egynek nézik az ikreket, hamar kiderül. De 8hetes 4 naposan a 7 kiló hízás is rengeteg (még ikernél is), nem néztek pajzsmirigyrt, inzulint, cukrot még?
2018. ápr. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Meg nem voltam laboron, de ezekkel sose volt gondom, de erzem magamon, hogy tobbet eszek mint az elozo terhessegnel. Plusz bejott a szagerzekenyeg is, ami az elozonel abszolut nem. Rosszulletet most sem tapasztaltam.
2018. ápr. 3. 14:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs két egyforma terhesség.
2018. ápr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az első terhességem alatt szinte zsabáltam! Folyton éhes voltam. 25 kilót híztam, az első három hónapban 9 kilót!

Most a másodikat várom, 10 hét alatt 3 kilót fogytam! Semmit nem kívánok, éjjel nappal hányingerem van. 1 baba volt/van most is!

Szóval erre ne alapozz!

Ha a hív hangot hallottátok és a doki azt mondta egy babát hall akkor 99% hogy egyedül van! Ha csak nézi tényleg lehetnek takarásban viszont mikor a szív hangot ellenőrzi hallja hogy 2 baba van!

2018. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!