Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik az ikerterhesseg jelei?...

Mik az ikerterhesseg jelei? Varhatok ikreket?

Figyelt kérdés

1. Nalunk a csaladban anyai agon minden 2. generaciobam vannak ikrek. Dedimek ikrek voltak, anyuek is, nalunk az unokatestveremnek is ikrei lettek. Apai agrol ilyesmirol nem tudok.

2. Eddig mindig lanyt ereztem, de ma az egyik vegyes jatekokat oszto jatek adott egy kisfiu jatekpisztolyt es egy olyan maszkot ami mindkettonek jo. Mar most 52 kilot nyomok, tehat max 12, de legalabb 7 kilot felszedtem. Tavaly voltam terhes, ugy emlekszem nem szedtem fel ennyit akkor (8 hetes es 4 napos terhes vagyok). A 11. hetre mikor az abortuszra sor kerult akkorra mar tobbet is.

Pontosan mult het hetfon latsz

Mekkora az eselye az ikerterhessegnek? 12 hetes uh-n latszodhat, vagy csak akkor ha hasi ultrahangot is kerek?



2018. ápr. 2. 18:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
1 van, bocsi a késői válaszért és az értetlenkedésért.
2018. szept. 22. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!