Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mondanatok nekem szep, ritka...

Mondanatok nekem szep, ritka kulonleges fiu neveket?

Figyelt kérdés

Ma derult ki hogy kisfiut varunk!:)

Vezetek nev az hogy Kiss igazabol ahoz minden megy..

Az apa nevet kapja a vegere hogy Marcell , viszont elore kellene egy szep nevecske! Segitenetek? Elore is kosziii


20hkm



2018. ápr. 5. 14:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Armand, Ottó, Szilárd, Szilveszter, Domonkos.


Ezek pl. 90+. helyen és 100. hely felett találhatók az éves listán, vagyis elég ritkák, mégis normális nevek.

2018. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Kornél

Vince

Bertold

Lénárd

Csanád

Donát



Szerintem nem baj, ha gyakoribb a név, nem tudom miért akar mindenki valami marha ritkát amit talán sokan még sosem hallottak (lehet te nem ilyet akarsz) Szerintem jó az ha nem kérdeznek vissza hogy ez most fiú vagy lány név és a gyereknek felnőttként sem kell magyarázkodnia, hogy igen van ilyen név....

Szóval ne a top 10-ból válassz a Kiss névhez, de szerintem az sem baj, ha gyakori a név, a lényeg hogy tetszen nektek.

2018. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Ábris, Regő, Vencel.
2018. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%

Aranka....

Basszus a te gyereked. Ne mas utan menjel mar!

2018. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mihály, László, Andor
2018. ápr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Dénes Marcell

Alex Marcell

Mihály Marcell

2018. ápr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Richárd, Zoltán...

(Ja, ezek nem ritkák, bocsi, csak a Kiss vezetéknévről automatikusan ezek ugrottak be...)

Leon, Edvin, Ramón nem gyakoriak, és jól hangzanak, nem giccsesek. Még a Martint mondtam volna, de az a Marcell mellett baromi hülyén nézne ki...

2018. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Első vok, szerintem normális választ adtam. Tehet egy szívességet, aki lepontozott. Na, ezt lehet lefelé...
2018. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

Felicián

Sebestyén

Dorián

2018. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

Gellért

Lénárd

2018. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!