Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orvos Dr. Gubás Péter,...

Milyen orvos Dr. Gubás Péter, Miskolcon?

Figyelt kérdés

Minden info érdekelne!

Mennyire alapos a terhesgondozásnál, illetve a szülésnél?

Hol és mikor van a magánrendelése?

Hogyan zajlik nála egy vizsgálat, és kb mennyi idő? (Ez azért lenne fontos nekem, mert már vannak rossz tapasztalataim...)

Van e UH a magánrendelésén, és ott ultrahangozik e főként vagy a kórházban?

Illetve mennyi a tarifa egy-egy vizsgálatnál, illetve a szülésnél?

Minden infot nagyon köszönök! :-)


2010. jún. 11. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nagyon jó orvos. Alapos és lelekiismeretes. A szülésért nem tudom, hogy ki mennyit ad neki, de a magánrendelésen 5000ft a terhesgondozás, vagy a vizsgálat. Van ultrahangja a magánrendelésen is. A vizsgálat az átlagosan zajlik szerintem. Ha nem muszáj, akkor terhesség alatt nem vizsgálgat feleslegesen. Hogy mennyi idő? Ezt nem értem, hogy érted. Maga a vizsgálat az pár perc. A várakozás az sem sok, mert általában időpontra hív. A Széchenyi 46 szám alatt rendel. Csütörtöki napokon, 16:30-tól. Telefonon kell hozzá előtte bejelentkezni. Valamint a Megyei Kh-ban is szokott szakrendelésen lenni.

Én 2 éve járok hozzá. Meg vagyok vele nagyon elégedve. Fiatal szakorvos, de nagyon sok páciense van. Szerintem nem véletlenül.

2010. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, az tarifa nagyon korrekt, és tényleg csak jókat hallani róla! :-) Azért kérdeztem, hogy kb. mennyi idő egy vizsgálat, mert az előző orvosom kb. 10 perc alatt letudott, az Uh, bár első volt, de kb. fél percig tartott, na ezért is döntöttem, hogy váltanom kell! :-)

Még annyit meg tudnál mondani, hogy Te mennyit gondoltál adni neki szülésnél?

Köszönöm! :-)

2010. jún. 14. 10:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Hello! Írtam privit.
2010. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, írtam Neked én is! :-)
2010. jún. 14. 12:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Kíváncsi lennék, hogy így 3 év eltelte után változott -e valami.

Kismama vagyok, most szeretnék orvost váltani.

2013. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Engem is nagyon érdekelne a dr. úrról néhány info.

Én is most készülök épp orvost váltani!

2013. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen infók érdekelnének? Hozzá járok és nagyon elégedett vagyok eddig. Ha gondolod kérdezz privátba.
2014. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 andyb79 válasza:
Kérem szépen azok tapasztalatát, akik már szültek nála! Illetve annyi kérdésem lenne, hogy valamiféle Megyeis felfüggesztésről hallottatok-e valamit az ő esetében. Nagyon fontos. Köszi
2014. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mint orvos jó, mint ember egy nulla. Nála szült a feleségem, már a terhessége alatt udvarolt neki, aztán a szülés után meg is volt neki. Válás lett a vége, persze ezt utólag tudtam meg, ott és akkor csak annyit vettem észre hogy a szülés után elhidegült tőlem a feleségem. Csak egyedülálló anyukáknak ajánlom, férjes nők messze kerüljék el. Azt nem tudom hogy ez egyedi eset volt e vagy mással is megtörtént e.
2021. jún. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!