Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehetne ellazulnom jobban?

Hogyan lehetne ellazulnom jobban?

Figyelt kérdés
17+4 napos terhes vagyok.amióta baba van csak 2szer voltunk együtt a férjemmel.egyszerűen nem tudok teljesen ellazulni és kicsit fáj amikor együtt vagyunk.féltem a babát gondolom ez az miatt van.agyban leblokkolok.mit lehet ezzel az érzéssel kezdeni?beszéljek az orvosommal vagy hagyjuk a szexet?
2018. ápr. 9. 06:30
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
En hagynam. Ami nem esik jol, nem kell eroltetni.
2018. ápr. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Megprobalhatjatok hosszu elojatekkal, sikositoval, behatolas nelkul, hatha kozben megjon a kedved. Ha nem, akkor oedig befejezitek behatolas nelkul.

Tobbszor voltam terhes es hiaba vagyok amugy aktiv szexualisan, terhesen nekem sem mindig volt jo. Voot ilyan terhesseg, ahol meg kivanosabb voltam es semmi gond nem volt. Most meg epp ellenkezoleg: nem nedvesedek egyaltalan, ugy erzem, mintha alul minden duzzadt lenne es erzekeny, a mehszajam kokemeny, lent van es behatolasnal faj. Amugy is volt mar tobb vetelesem, a szex nincs tiltva, de ennek ellenere egyszer probaltuk behatolassal es a fentebb leirtak miatt nem volt jo. Mentalisan is van bennunk felelem, igy azota megoldjuk maskepp. Majd talan kesobb ujra probaljuk a behatolast is.

Szerintem ami bem megy, faj, kellemetlen, azt nem szabad eroltetni...

A szexnek ezek nem a jellemzoi normalis esetben.

Oldjatok meg ti is mas modszerrel es max ujra probaljatok a tendes szexet, ha ugy alakul.

2018. ápr. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. Valaszoloval ertek en is egyet. En amugy ugy kuzdottem le,hogy ami nekem jo a picinek is :) Mondjuk ha tenyleg faj akkor lehet jobb hagyni de ha csak azert,mert gorcsosen felsz akkor oldjatok a feszultseget es lazits :) ha a doki nem mondta,hogy tilos akkor ovatosan probalkozzatok.
2018. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!