Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mire vágyott jobban fiúra...

Ki mire vágyott jobban fiúra vagy lányra?

Figyelt kérdés

3 hónapos vagyok.

Nemét nem tudom.

De fiút akarok.

Másnál hogy volt ez az időszak?

Miben reménykedett jobban?

Csak kíváncsi vagyok.

Mert azért mindenkinek van elképzelése. 😊


2018. ápr. 10. 19:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon nagyon fiút akartunk. Rettegtünk, hogy lány lesz. Szerencsére fiú lett.
2018. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Fiút szerettem volna,mert nálunk a családba mindkét fél felől csak lányok születtek...értem ez alatt a testvereknel,nagynéni,nagybácsi,stb....de nekem is lányom lett :) nő uralom van nálunk 😃😄
2018. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
37%

Lány szerettem volna, fiú lett. Aztán lett egy lány is.

Semmi különbség nincs, csak amikor pelenkázod. :)

A harmadik gyerekkel tényleg úgy voltunk, hogy mindegy, csak egészséges legyen.

2018. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%

Én nagyon szerettem volna fiút és a terhességem is abszolút sztereotipikus fiús terhesség: savanyút kívántam, nem voltam rosszul egy kicsit sem, nem volt pattanásom, a hasam is hegyes volt.

Amikor a 19. hetin azt mondták hogy lány szégyen ide szégyen oda elsírtam magam csalódottságomban. :(

Azóta (kb pár órával rá) megbékéltem egyébként a helyzettel és imádtam csajos cuccokat venni a kislányomnak.

A mondás pedig hogy mindegy csak egészséges legyen tényleg igaz, ugyanúgy fogom imádni meg már most is ő a legnagyobb szerelmem az apukája mellett. :) 34hkm

2018. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%

"Rettegtunk hogy lány lesz"

Miért?meg evett volna titeket?vagy ez valami babona?bocsi,ne haragudj de olyan furcsa ilyet olvasni!lényeg hogy egészséges szerintem.vagy én vagyok egyedül ilyen elavult?

2018. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a pacsi!
2018. ápr. 10. 19:49
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
Én kislányt szerettem volna. 14 hetén 4d ultrahangon kiderult hogy kisfiu párom nagyon orult persze en is de kislanyt szerettem volna. De igazábol mindegy egeszseges legyen az a lenyeg;)
2018. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Én lányt akartam és lány is lett.
2018. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

Fiút akartam! A lány lehetősége teljesen kizárt volt! Lányom lett...

Másodiknak már lányt akartam, fiú lett...

2018. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Én inkább kisfiút szerettem volna. A 12 hetes ultrahangon felmerült, hogy beteg. Onnét kezdve tényleg nem érdekelt a neme, csak az, hogy egészséges legyen. Millió vizsgalat utan kiderült, hogy egészséges kisfiú. Már fel éves elmúlt és számomra egyszerűen ő a legtökéletesebb a világon,
2018. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!