Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhesség?

Második terhesség?

Figyelt kérdés

Annyira "nem érzem jól" a második terhességem. Vagy nem is tudom hogy fogalmazzak.

A lányomnál odáig voltam, mindig simogattam minden.

Most meg olyan fura. Inkább arra gondolok, hogy mi lesz ha megszületik?

Nagyon szerettük volna a tesót. Örülök is neki. Őt is simizem minden. De valahogy mégse olyan.

Van fölösleg a hasamon és gondolom azért is lett nagyobb mert növekszik a babu. De kb csak egy hájas valakinek érzem magam.. nem olyan mintha terhes lennék.

Na meg az is, hogy milyenek lesznek a napok. Egy dackorszakossal és egy újszülöttel. Az éjszakák. Stb.



2018. ápr. 11. 19:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Volt e másnál is ilyen?
2018. ápr. 11. 19:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, teljesen normális. Sőt, amiket leírtál, még teljesen racionális félelmek, hogy milyen lesz kettővel, stb. Nekem a legrosszabb az, hogy az ember el se tudja képzelni, hogy fogja-e tudni a születendő babát annyira szeretni, mint a már meglévőt. (Természetesen igen, de ezt olyan nehéz elképzelni még a terhesség alatt.)

Az újra éjszakázástól meg jó, hogy ki van az ember! Az én kisfiam már ezeréve átalussza az éjszakát (este 8-tól reggel 8-ig), a hátam közepére se kívánom újra az éjszakai keléseket, de az vigasztal, hogy csak pár hónap, nem lesz örökre így 😊

2018. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, ez is, hogy tudom majd annyira szererni?

Meg az együtt alvás. Nyilván ő is mellém fog kerülni. Főleg ha cicis lesz. De a nagyot se akarom kitúrni. Olyan rossz.. :(

2018. ápr. 11. 21:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Huuu amit a második leírt milyen igaz. 20 hetes vagyok a másodikkal, első mar külön ágyban van m megorultem higy ejjel nem tudtam aludni tőle m mindig fenn voltam nehogy rafekudjek megnyomtam stb. Amint elmúlt a hasfajas ment a saját agyba. De iszonyú rossz alvó meg ma is. 2-3x fent van, de 9-5 max 6ig hajlandó csak aludni.16 hos, hol a foga hol más ébreszti én nem tudom de kettővel én is aggódom h hogy fogom bírni. Egész nap megy jön meg nem áll. Mar most szólt a dokim h segítsenek többet parom, mamak vagy aki tud m nem fogom bírni. Nálunk kezdődik a hasfeszules és kemenyedes mar... napközben jó esetben alszik 2 órát akkor ledolok én is m kivagyok mar most... valahogy nem tudom elképzelni h mi lesz kettővel. Higy fogom ezt a ma nyírségi figyelmet és szeretet adni a nagyobbnak ha a kicsinek is kell. Higy szeressék kettőt egyszerre? Huuu nagyon nehéz kérdések de remelem megoldodik majd, vagyis elég leszek mindkettőnek! Neked is ezt kívánom!
2018. ápr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!