Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy dontenetek? Megtartanatok...

Hogy dontenetek? Megtartanatok, vagy elvetetnetek?

Figyelt kérdés
2 honap es 18 eves leszek. Kiderult hogy 8 hetes terhes vagyok, es eddig nagyon erosen gondolkoztam hogy megtartom, meg van hozza minden hatter. Viszont az utobbi par napban gondolkodtam, hogy mi lenne ha elvetetnem, abortusz ellenes vagyok egyebkent nem tudom honnan jott ez a hirtelen otlet. A szuleim azt mondtak akarhogy dontok tamogatnak, viszont a baratom itt hagyott, amimt megtudta. A sulit el tudnam vegezni, azzal nem lenne gond. Viszont ilyen fiatalon meg nem akarok anya lenni, es minden nap mast erzek, egyszer azt, hogy nem akarom elvetetni, mert megis bennem no, es az en reszem, maskor meg elvetetnem, mert nem vagyok ra szerintem felkeszulve, es nem akarok az idobol se kifutni. A szuleim azt mondtak en dontsem el, de egyedul keptelen vagyok. Mi van ha megbanom, hogy megszulom, vagg eppen azt hogy elvetetem? Es ha elvetetem, akkor kesobb honnan tudjam lehet e meg gyerekem? En ezt nem tudom igy eldonteni. Valaki tudna tanacsolni valamit? Kerlek.

2018. ápr. 10. 22:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 A kérdező kommentje:
Az orokbeadas lenne talan meg..de nem tudom, hogy mukodik, es felek, hogy nem tudnam hamar odaadni valakinek, es ne kossenek erzelmi szalak a babahoz.
2018. ápr. 10. 22:29
 2/85 anonim ***** válasza:
32%
Megtartanám.
2018. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 A kérdező kommentje:
De erveket melle irnatok? Hogy miert?
2018. ápr. 10. 22:40
 4/85 anonim ***** válasza:
25%
Azert mert mar van keze/laba/feje es dobog a szive. Nem olnem meg a gyerekem.
2018. ápr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
90%
A te életed,a te tested,a te babad! Senkinek nincs joga dönteni helyetted.Magad kell hogy ragyere mit szeretnél.
2018. ápr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
76%
Nem tartanam meg. Nem vagy rá felkészülve. Szülők nyakára nem szabad szülni.
2018. ápr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
73%
Nem tartanám meg. Nem szeretnék a szülők nyakára szülni. Párod lelépett, nem számíthatsz rá. Egyedülálló anyának pedig nagyon nehéz. Fiatal vagy, tanulj, bulizz, éld az életed. Majd legyen egy normális párkapcsolatod és jöhet a baba.
2018. ápr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 A kérdező kommentje:
En nem vagyok alapbol ez a bulizos fajta. Sot..utalom. Nem iszom, nem dohanyzom. Igazabol minden napomat suli utan, vagy akar hetvegemet is itthon toltom egyedul. Ez az eljem az eletemet, szep meg minden csak nem tudom hogy
2018. ápr. 10. 22:52
 9/85 A kérdező kommentje:
Meg igen. En is erre gondoltam, hogy ha most elvetetem, akkor majd kesobb tuti fogok majd szulni, ha mar erett leszek hozza, csak mi van ha nem fogok tudni tobbet?
2018. ápr. 10. 22:53
 10/85 A kérdező kommentje:
Egyebkent mindenkinek megy a zold kez:)
2018. ápr. 10. 22:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!