Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvos most nem mondta,...

Az orvos most nem mondta, hogy tilos a házas élet, én meg elfelejtettem rákérdezni. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

11 hetes vagyok. Azt mondta minden rendben van.

CRL:50mm

8 hetesen voltam először, akkor 20,2mm volt a pici és azt mondta akkor, hogy most hanyagoljuk a házas életet. A papíron nem volt feltűnhetve ilyesmi.

Tegnap voltam hozzá, de a nagy izgalomba elfelejtettem megkérdezni. Ti is jártatok így, hogy nem mondták?



2018. ápr. 13. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Lehet azért mondta, mert általában a 12-15. hétig elég nagy a vetélés kockázata, ezért érdemes ezt az időszakot kivárni. Nyilván hivatalosan nem tilthatja meg, így írásba sem fogja adni, főleg, ha elvileg minden rendben, de ajánlhatja és ezt érdemes megfogadni.
2018. ápr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, természetesen mi is megfogadtuk a tanácsát, akkor majd a következőnél rákérdezek, ha nem felejtem el.

Szép napot neked :)

2018. ápr. 13. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk semmi ilyesmi nem volt.

Sőt nekem nagy volt a libidom,nem történt semmi baj.

2018. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! :)
2018. ápr. 14. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!