Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen használhatok Dove...

Terhesen használhatok Dove summer revided derma spat vagy bármilyen önbarnítót?

Figyelt kérdés

Eléggé fehér lett a bőröm.14 hetes vagyok.Nagyon zavar mert szeretek szép barna lenni.

Szoli kilőve úgyhogy barnítózni akarok.Van pár ami nagyon bevált.De nemtudom szabad e.

Hajat festeni is van aki ezt mondja van aki azt.


2018. ápr. 19. 13:31
 1/5 A kérdező kommentje:

De hajat is óvatosan csak az alsó felén festettem mivel muszáj volt.

És ha az ember nem barnulhat nem festhet hajat mégis hogy nézne ki a végére?

2018. ápr. 19. 13:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy nem. Mert méreg anyagokat tartalmaz ami a bőrön keresztül felszívódik.Én is akartam használni, de amikor utána olvastam akkor lettem róla
2018. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Néha a baba érdekeit kell nézni előbb.... Mint ahogy néhány dolgot nem ajánlatos enni sem...

Állítólag hajat jól szellőző helyiswgBen lehet festeni,de nekem természetes barna hajam van és nagyon szeretem így azt sem próbáltam. Én nagy szolis voltam azelőtt. Most meg nagyon fehér. De kilétét bírni hidd el

Ez legyen a legnagyobb probléma 😊

36hkm

2018. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet hajat festeni is és önbarnítani is.

Előbbit jól szellőző helységben hogy ne lélegezd be a vegyszert töményen utóbbit minden kitétel nélkül. Szolizni nem érdemes mert pigmentfoltokat okozhat a hormonok miatt.

A gyereknek egyébként egyik sem árt.

2018. ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:

[link]

Amúgy szerintem kifejezetten károsak az önbarnitok, nem használnám egyiket sem. A hajfestéssel jobb a helyzet, bár én abból is természeteset használok.

2018. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!