Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes kismama vagyok és...

39 hetes kismama vagyok és aranyérrel küzdök. Szerintetek nagy baj, hogy a doxyproct om kenőcsöt alkalmaztam?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 20. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt döntse el az az orvos,aki gondozza a terhességedet.

De most komolyan,szerinted ezt itt ki tudja?

De hogy megnyugtassalak,TIPPELEK egyet:nem baj.

2018. ápr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szeretném kicsit javítani a kérdésem. Arra gondoltam, hogy esetleg volt egy olyan akinek az orvos terhesség ellenére is ezt a krémet ajánlotta. Mert nyilván ő tudja, hogy okozott e gondot vagy sem. Már nem számít, hála az égnek nálam nem okozott gondot, viszont én is azt tanácsolnám, hogy inkább orvos döntsön ilyen kérdésben. Nekem szerencsém volt.
2018. szept. 12. 06:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Én láttam terhességi aranyér oldalon, ahol doki ezt megelőzésre külső alkalmazásra javasolja, én nem próbáltam, de ezek szerint nem okoz gondot.
2020. szept. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!