Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2018 decemberre kiirt kismamak...

2018 decemberre kiirt kismamak hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Ki mikorra van kiirva pontosan? Hogyan viselitek az elso heteket? Orvosnal voltatok mar?

2018. ápr. 21. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Nekem speciel októberi szülésem lesz.

14 hetes vagyok

Álomkór minden délután 2 órát alszok😄

Hányinger átváltozott állandó ételundorra....húsokat még mindig nem fogyasztok..

2018. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Huh, kitartas!! :D


Valoszinu, hogy ki van a terhesektol, vagy nem tudom... Meg valoszinu, aki dec. vegere van kiirva es most 4 hetes terhes, az meg valoszinuleg nem volt dokinal. De o biztosan jobban tudja, hogy mar tuti, hogy mindenki volt!!!!!! :D


Birom az ilyen megszomorodott embereket, akiknek az az elete, hogy itt beszologat minden kerdes alatt, amihez koze sincs... :D

2018. ápr. 21. 20:53
 3/10 A kérdező kommentje:
Hat en nem most teszteltem, mivel lassan mar 8 hetes terhes vagyok es orvosnal is voltam.... :D De ha tudnal olvasni, azt irtam, hogy AKI most 4 hetes.....
2018. ápr. 21. 21:30
 4/10 A kérdező kommentje:
Te okoskodsz itt, nem en.... :D Szoval ideje lenne innen eltolni a bringat. :)
2018. ápr. 22. 09:08
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Úristen!

Már ne is haragudjatok hogy lehettek ilyen bunkók? Mi az hogy a kérdés lényege meg ilyenek? Ez az oldal azért van hogy kérdezzünk ti bunkók.

Gondolom érdekli a Kedves Kérdezőt hogy más vele egyidős várandós nők mit éreznek ti meg itt osztjátok az észt! Ne itt éljétek ki magatokat!!!


Te hogy érzed magad Kedves Kérdező? : - )

Ja és ne törődj ezekkel a rosszindulatú emberkékkel.

2018. ápr. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valószínű december 30ra leszek kiírva.vagy a héten vagy jövőhéten megyek dokihoz,szeretném ha szívhang is lenne már :)

Jól vagyok,fáj a hasam,de semmi durva ezen kívül.Enyhe hányinger,ha eszek valamit.Te hogy vagy?

2018. ápr. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Engem is érdekel, hogy a többi ilyen idős kismama hogy érzi magát, szóval, köszi, hogy kiírtad a kérdést! :)

Én két nap múlva megyek orvoshoz, már elvileg betöltött 8 hetes leszek, úgyhogy remélem szépen látszódik majd minden, és lesz szívhang is. December 6-ra leszek kiírva a neten található kalkulátorok szerint.

Nekem az elején nagyon görcsölt a hasam, féltem is, hogy megjön. Azóta nem fáj, de feszül sokszor. A melleim hétről-hétre érzékenyebbek, kicsit meg is nőttek. A hányinger nálam elég sokszor előfordul, ha reggel nem eszek időben, akkor émelygek, ahogy kicsit éhes kezdek lenni, rögtön hányingerem van. Szédelgek is néha, és most a fejfájás gyötör, de nem tudom, lehet hogy az időváltozást érzem, mert én arra érzékeny vagyok. Szóval nem egyszerű, de nekem ez harmadik gyerkőc lesz és a nagyobbakkal is hasonló volt, viszont 12. héttől durvult a dolog, remélem most nem így lesz. :)

Te hogy érzed magad?

2018. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Orulok, hogy jol viselitek eddig a terhesseget. Remelem, ez valtozatlan marad! :)


En is jol vagyok, neha kicsit faj a hasam, de ezt leszamitva semmi bajom. Szinte ugyan olyan eddig, mint az elso terhessegem, csak most 1 kis progeszteron potlasra van szuksegunk a 12/13. hetig. Majd kb 4 het mulva megyek a 12. heti uh-ra es genetikai vervizsgalatra. Mar nagyon varom! :D Es arra is nagyon kivancsi vagyok, hogy fiu lesz, vagy lany. Remelem, megmutatja majd magat! :)

2018. ápr. 24. 13:27
 9/10 A kérdező kommentje:
11-es, remelem, most nem fog durvulni a helyzet!! Kitartas!! :) Eleg lesz a nyari meleget atveszelni, nem hianyzik melle semmi tunet... :D
2018. ápr. 24. 13:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!

Én meg nem tudom december vége felé leszek kiirva.

Túl hamar mentem még csak 5 hetes lehettem.jövöhét utáni héten megyek vissza.Nagyon sokat stresszelek az a baj.

Azon idegeskedek minden kifejlődik e rendben lesz e.Még csak petezsákot láttak.

Hogy hogy érzem magam?

Iszonyú fáradtan.Egesz nap tudnék aludni.

Az is csoda hogy most fent vagyok.:)

Hányyinger,émelygés.Húsundor.A szaglásom pedig olyan hogy elmehetnék drogkereső kutyának is.

Bármin eltudom magam sírni.Már 3gy reklámon is.

A fejfájás 2 napja lassan elviselhetetlen.

A hasam is fájdogál néha olyan menstruációhoz közeledő görcsökhöz hasonló.

Érdekes mert az első fiammal (5 éves:))

7-8 hetesen voltak rosszulléteim.Most még éppencsak 6 hetes körül lehetek.Es most már nagyon intenzív.


Kedves kérdező!


Remélem jól vagy,es irsz még nekünk a kérdésed alá hogy te hogy érzed magad...nem tudom de engem megnyugtat ha a túneteimmel nem vagyok egyedül.

Ne értsetek félre csak akkor tudom hogy ez most normális folyamat amin át kell esni.És így könnyebb.

Puszi minden kismamának

2018. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!