Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt fejlődési rendelle...

Akinek volt fejlődési rendellenesség miatt megszakított terhessége, (nálunk végtag redukció volt) annak a következő terhessége, hogy alakult, rendben volt minden igaz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 09:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi hogy nem tudok választ adni és tolakodni sem szeretnék,de ha megkérlek leírod hogy mi az a végtag redukció?Mikor vették észre?Nem fejlődik ki a végtag?Csak azért kérdezem mert 10 hetes vagyok és eléggé parás.Ne haragudj ha fölsértek valamit és ha nem akarsz akkor ne válaszolj,megértem.

2010. jún. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nen haragszom. Igen, tulajdonképpen azt jelenti, h nem fejlődik ki teljesen, v vmilyen csonk van helyette.Kiderülhet ez jó uh-al a 12.héten, nekem sajnos a 19.-en derült csak ki.

De te ne gondolj ilyenekre, nem szabad!!!Jó lesz minden , meglásd!!

Én is csak azért tettem fel a kérdést, mert most várandós vagyok és reménykedem nagyon!!

2010. jún. 13. 10:11
 3/18 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka az,hogy a következő alkalommal is bekövetkezik ez a sajnálatos dolog, de sajnos persze mindig vannak kivételek:(

Van egy ismerős pár, nekik volt a baba beteg, de a többiek már jók voltak hál istennek.

Nagyapámná is volt ilyen, az első fiú (hát mivel már több mint 80 éve volt nemtudni mi volt a baj,főleg,hogy ők falusiak voltak) meghalt pár hetesen,nagyapám meg makk egészséges volt.


Szóval ne aggódj, nem lesz semmi.Sajnálom,hogy így alakult az első babánál, de nem szabad arra gondolni,hogy a következő is ilyen lesz,mert bevonzod a bajt:(

2010. jún. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Most tudom, érzem, h sikerülni fog!! csak azért kiváncsi voltam, h akinek volt ilyen és megszületett már az egészséges babája v éppen most terhes annak, h alakultak a dolgok.Ha van ilyen köztetek még várom a válaszokat.

2010. jún. 13. 10:28
 5/18 anonim ***** válasza:
szia. egy ismerosom, igy szuletett,akkor meg nemigazan volt ultrahang. fel laba haianyzik combkozeptol, genetikai rendellensseg, ami orokletes, 50%esely volt ra hogy a babanak is hianyozni fog valailye, lehet az eppen egy labujj de mas is, mar a masodik babat varjak, mindkettonek megvan mindene, ugyhogy ne izgulj, optimizmus.
2010. jún. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. jún. 13. 10:42
 7/18 anonim ***** válasza:
Ismerek valakit akinek elvették a babáját sújos rendellenesség miatt,(ez a második baba lett volna volna)az első is tökéletesen egészséges,és a harmadik is.
2010. jún. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

És hány hetes vagy?

Köszönöm hogy leírtad!!!!!!!!!!!

Első vagyok.

2010. jún. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.utolsó elöttinek, jó olvasni amit írtál:)

11 hetes vagyok.

2010. jún. 13. 13:00
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem tavaly volt genetikai rendellenesség miatt egy terhességmegszakításom. :-( vagy nagyon beteg lett volna, vagy már a terhesség alatt meghalt volna, ezért így döntöttünk a férjemmel.


Most már 31 hetes vagyok :-), eddig minden rendben a terhességemmel, ugyan parázok rendesen, de voltam genetikán, és csináltak lepény-biopszát is, tökéletes lett az eredmény...remélem nem lesz gond, de én végigaggódom az egészet megmondom őszintén...bár mostanában vannak jobb napok, amikor már kezdem hinni, hogy megtörténhet a csoda...:-)


Ti is próbáljátok meg, hisz nem görcsölhetünk ezen életünk végéig, hogy mi lett volna ha...


Jó egészséget!

2010. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!