Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetesen enyhébb görcsök,...

10 hetesen enyhébb görcsök, derék tájban fájdalom, ez még normális?

Figyelt kérdés
Második terhességem, de az első babánál ilyet nem tapasztaltam, sosem fájt a hasam. Mindenhol azt olvasom, hogy enyhe hasi görcsök normálisak, de aggaszt, hogy a hátamban is érzem, mint menzesz idején. Ez tuti nem emésztés miatt van. Orvoshoz két hét múlva van időpontom, annyira nem fáj, hogy hozzá rohanjak. Érdekelne, hogy másnál is jelentkezett-e ilyen? Köszi
2018. ápr. 22. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha barmilyen verzest eszlelsz menj dokihoz

Igen normalisak a gorcsok.

Elsonel voltak azt hittem megjon mivel az enyhenel nagyobb volt, es ez idonkent elojott

Masodiknal semmilyen gorcs nem volt gondoltam mert egyszer mar tagult a meh

Most a 3.nal megint vannak neha enyhek

2018. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem összegörnyedve vagy a padlón vagy vérzel akkor nem kell dokihoz rohanni.

Esetleg vegyél be magnéziumot, vagy többet mint eddig.

Koraterhesen simán elöfordulnak ilyen enyhébb görcsök, sőt van akinek később is.

2018. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!